• Режим роботи магазину:
  • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
  • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Про компанію

Royal Life, интернет-магазин, зернового, кофе Royal-life - інтернет магазин натуральної зернової кави

Наша робота в кавовій індустрії почалася з 2012 року. Наш інтернет-магазин Royal-Coffee пропонує придбати справжню, якісну зернову каву за мінімальною ринковую ціною кожному відвідувачу. Ми впевнені, що широкий асортимент не залищить Вас байдужими. Кожен покупець може придбати улюблений напій на свій смак. Для Вас представлена продукція з різних куточків планети.
Royal-life - кава для вас

 

isoМеждународный сертификат качества ISO.

У грудні 2019 роки ми офіційно підтвердили, що якість наших товарів і послуг відповідає світовим стандартам. ISO - міжнародна організація по стандартизації створена в 1946 році двадцятьма п'ятьма національними організаціями зі стандартизації на основі двох організацій: ISA (International Federation oe National Standardizing Associations). Для додаткової інформації дивіться здесь

Наше головне завдання стати для Вас чимось більшим, ніж інтернет інтернет-магазин кави. Ми намагаємося внести свою лепту в розвиток кавової культури в нашому суспільстві. На сайті ви знайдете продукцію найвищої якості тільки від перевірених постачальників.

Кожна партія товарів проходить ретельний огляд нашими фахівцями, оскільки подальше обсмажування кавової продукції виробляється нашими майстрами. Наша компанія надає гарантію якості на всю продукцію, що надається нами.

Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!