• Режим роботи магазину:
 • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
 • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Dr.Coffee

Це порівняно молодий, амбітний бренд кавового обладнання. Він був створений на основі виробника побутової техніки із 20-річним стажем. Новий виток розвитку компанії прийшовся на 2016 рук, коли керівництво Dr.Coffee вирішило запровадити такі технології, які змогли б на гідному рівні конкурувати з провідними компаніями, які займаються виробництвом обладнання для приготування кави. Сучасний інжиніринг, виробництво, надійна система контролю на кожному етапі виробництва дозволили створити гідну кавомашину.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Продуктивність: близько 200 порцій в день. Модуль для розчинних напоїв дозволяє працювати з шоколадом або сухими вершками. Рекомендоване навантаження 200 порцій в день. Продуктивність: 100 чашок еспрессо або 80 чашок кави американо або 80 чашок капучино на годину.
Кольоровий сенсорний екран діагоналлю 10,1 "з інтуїтивним українізованим меню. Дружній до користувача інтерфейс дозволяє працювати в режимі самообслуговування.
Dr. Coffee Coffeebar готує ☕ капучино, латте і шоколад в один дотик. Автоматичне приготування 24 заводських рецепта: американо, гарячі вода і молоко, гарячий шоколад, капучино, молочна піна, латте-макіатто, флетвайт, еспресо і так далі + можливість запрограмувати ще практично будь-яку кількість рецептів !!!

Швидке замовлення
 • Еспресо - 140 чашок
 • Капучино - 120 чашок
 • Потенціал - 300 чошок на день
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Кавомашини DR.COFFEE

Автоматичні кавомашини Dr.Coffee мають широкий спектр налаштувань, завдяки якому можна надати бажаний відтінок смаку кавовому зерну, щоб задовольнити найвибагливішого споживача — поціновувача кави.

У лінійці продукції компанії розроблені моделі суперавтоматичних кавомашин Dr.Coffee, які ідеально підходять для ринків OCS та HoReCa. Дизайн, якісне виконання корпусу, великі сенсорні екрани, сучасна система помелу та варіння кави, а також широкий спектр налаштувань дозволяють приготувати каву, яка зможе здивувати навіть найвишуканіших гурманів.

Компактні та зручні в експлуатації автоматичні професійні кавомашини Dr.Coffee мають високий рівень продуктивності, який складає в середньому сто п’ятдесят будь-яких кавових напоїв за день. Іншою перевагою цього обладнання є те, що воно дуже просте у підтримуючому обслуговуванні. 

У компанії представлено декілька моделей, які мають антивандальні замки на бункері та сервісні дверцята. Завдяки підтримці телеметрії дозволяють здійснювати віддалений моніторинг і часткове управління продажами. Також таким чином можна знати, коли потрібно проводити сервісне обслуговування. 

Супер-автоматичні кавомашини Dr.Coffee дозволять бути впевненим у стабільній роботі та високому рівні якості. При цьому користувачі зможуть насолоджуватися як смаком, так і різноманітністю кавових напоїв, які можна приготувати за допомогою цього обладнання. 

Крім цього представники компанії пропонують звернути увагу на їх професійне обладнання. Воно: 

 • Має високу продуктивність. Може забезпечити приготування 150-200 напоїв на день. 
 • Має можливість використовувати різні варіанти приготування кави. Наприклад, можна вибрати опцію використання свіжого або сухого молока.  
 • Високій рівень автоматизації усіх процесів. 

Щоб продуктивність було зручно вимірювати, використовується система «умовних чашок». В інтернет-магазині «Royal Life» ви можете знайти та придбати обладнання, продуктивність якого в середньому складає сто п’ятдесят чашок на день, незалежно від того, який саме напій ви готуєте. Вся техніка, представлена в каталозі Dr.Coffee повністю автоматизована. Це значить, що щоб приготувати каву чи інший напій потрібно лише вибрати необхідні опції на запустити автомат. Все інше машина зробить самостійно. При цьому, кавомашина має багато встановлених опцій та може готувати понад тридцяти різних напоїв. У тому числі і таких популярних, як лате, капучино, флет вайт, американо з молоком чи без.  

Які переваги у техніки Dr.Coffee

Ці апарати мають такі переваги: 

 • Компактність. Проте, машина може вмістити до 1,2 кілограмів кави та до 10 літрів води. 
 • Зручність у використанні. Можна підключити машину до центральної системи водопостачання. Також вона дуже проста у догляді, дозволяє легко прибирати кавові відходи. 
 • Не складна у більш ретельній чистці. Для того, щоб очистити внутрішні механізми, розробники рекомендують застосовувати спеціальні таблетки чи розчини. 
 • Гнучкі можливості налаштування віддаленого моніторингу, а також управління продажами. 
 • Доступність. Таке обладнання має нормальну ціну, завдяки чому його можна встановити в офісі чи в інших місцях, де доволі багато людей.
Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO