• Режим роботи магазину:
 • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
 • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Franke

Franke (Франке) символізує собою поєднання натхнення в кожній деталі та бездоганного стилю.
База компанії розташована у Швейцарії. Вона вже довгі роки постачає продукцію більш ніж у сорок країн. За цей час бренд взяв участь у багатьох міжнародних виставках, у яких неодноразово отримував високі нагороди.

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Техніка та кавомашини Franke (Франке)

Багато хто мріє про те, щоб їхня кухня була приємним, атмосферним місцем й під час приготування їжі, й під час затишних посиденьок. Поява продукції Franke в Україні дозволила втілити це бажання в реальність. Виробник вже довгі роки випускає найсучаснішу якісну кухонну техніку. Також Franke є дочірньою компанією Artemis Group, яка забезпечує сантехнікою та високотехнічним обладнанням ресторани та інші заклади громадського харчування. Наприклад, бренд постачає обладнання мережі McDonald`s. Що безперечно може говорити про його надійність.

Чому варто віддати перевагу техніці Franke (Франке)

Вона має безліч переваг. Серед них можна виділити:

 • Унікальний, упізнаваний дизайн. Стилістику неможливо сплутати з конкурентами.
 • Для виробництва використовується якісний матеріал Fraceram, запатентований компанією. Він являє собою фраграніт, який стійкий як до механічних пошкоджень, так і до високих температур.
 • На всю продукцію діє гарантія.
 • Техніка проста в експлуатації та зручна у догляді.
 • Може працювати разом із технологією «розумний будинок».
 • Є функція, що дозволяє економно споживати електроенергію.
 • Вбудовувану техніку легко монтувати у будь-які меблі. Також гарно поєднується з інтер'єром.
 • Повністю відповідає всім сучасним стандартам безпеки та якості.

За допомогою вбудованої техніки можна максимально раціонально скористатися тим простором, що у вас є. При цьому вона дозволить зберегти вільний простір. Не менш важливо і те, що використання такої техніки дозволить дотримуватися єдиного стилю, завдяки чому інтер'єр виглядатиме цілісно і гармонійно. Використання техніки Franke – доречне рішення для всіх, кого цікавить сучасна, високоякісна та високотехнологічна продукція.

Кавомашини Franke (Франке): суміщення якості, функціональності та ціни

В інтернет-магазині «Royal Life», ви можете знайти та купити швейцарські кавомашини. Franke здебільшого випускає моделі для готелів, кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування. При цьому їх також можна використовувати в офісах та в побутових цілях. Крім цього, компанія розробила та отримала всі права на інноваційну технологію K-fee, а також на дуже популярні європейські системи iQFlow та FoamMaster. Завдяки цьому, компанія має чудову репутацію серед поціновувачів кави.

Оскільки компанія веде активну діяльність, зовсім не дивно, що вона вирішила розробити окрему серію товарів, які будуть призначені для домашнього використання. Така кавомашина стане прекрасним доповненням до комплекту кухонної техніки.

Функціональність кавомашини

Кавомашина Franke є окремою складовою цілої ультрасучасної кухонної системи Frames. Вона має багато функціональних можливостей, завдяки яким ви можете зварити ідеальний напій. Машина має тринадцять варіантів помелу кавових зерен, може робити напій різної температури, міцності та об'єму.

Крім цього, кавомашина має такі якості:

 • Управління максимально просте та зрозуміле.
 • Усі процеси мають власні індикатори, що показують користувачу, що відбувається.
 • Є вбудована система самоочищення.
 • Можна використовувати велику кількість різноманітних додаткових аксесуарів.
 • Має функцію очікування, автоматичного вимикання та декальцинації.
 • Існує функція Еко.

Де купити кавомашину Franke (Франке) в містах України?

Якщо ви хочете придбати оригінальну кавомашину Franke, найкращим рішенням буде зробити це в інтернет-магазині «Royal Life», який на професійному рівні займається реалізацією кави та обладнання для її приготування. У такому разі ви можете бути абсолютно впевнені, що перед вами оригінальна, надійна техніка, яка має офіційну гарантію та сервісне обслуговування. Також ми пропонуємо найкращі ціни по Україні, які виключають націнки.

Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO