• Режим роботи магазину:
  • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
  • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Rheavendors

Rheavendors (Равендос) – це італійська компанія, яка була заснована у 60-х роках минулого століття. На початку своєї діяльності вона спеціалізувалася на автоматах для продажу жувальної гумки. Приблизно через десять років, компанія розширила асортимент автоматів, випуском яких займалась. Саме тоді була представлена перша кавомашина Rheavendors (Равендос). Вона являла собою вендинговий автомат, який робив еспресо. В нього завантажували цілі кавові зерна, які перемелювалися вбудованою кавомолкою. 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Кавомашини Rheavendors  (Равендос)

На початку 80-х років компанії знов вдалося виділитися серед інших виробників кавомашин. На той час розробник запропонував користувачам нові напої, які можна було приготувати на основі кави. Завдяки тому, що компанія наголошувала на дизайні, інноваціях та надійності своєї техніки, їй вдалося досягнути успіху. 

За задумом керівництва, елегантний зовнішній вигляд повинен візуально повідомляти користувачам про суперсучасні технології всередині автомата, а також про високу якість інгредієнтів, а значить, і кінцевого продукту.

З початку нульових і по сьогодні Rheavendors намагається не просто йти в ногу з часом, а бути першими в індустрії. Для цього вони використовують оригінальне бачення та унікальні навички. Зручність використання, гарний дизайн, якість продукції та простота установки та обслуговування як основні принципи вендінгу є дороговказом для розробників. Автомати Rheavendors (Равендос) стають все більш технологічними, надійними та зручними, і компанія продовжує залишатися одним із лідерів галузі на європейському ринку.

Автомати Rheavendors (Равендос) мають багато можливостей по комплектуванню. В них можна встановити:

  • купюроприймачами; 
  • монетоприймачами; 
  • механізмами видачі здачі; 
  • GPS-приймачами. 

Також є бревер для зернової кави, окремі каністри для розчинної кави, вершків, чаю, капучино.

Чому варто надати перевагу саме Rheavendors (Равендос)

Прагнення першими запроваджувати інновації на ринку – це не просто слова. Компанія прикладає багато зусиль, щоб досягти цього і практично. В 1970 році саме Rheavendors першою у світі представила кавовий автомат із приготування кави-еспресо. А 1980 ознаменувалися виходом вже перших вендінгових автоматів компанії.

В новому столітті компанії продовжила виробляти кращі кавові автомати. Серед продукції компанії представлені таки автомати, як: Luce, Sagoma, Luce X2, XM, XS, XL, Europa, Cino Grande, Barista. На сьогодні, по всьому світу компанія вже продала понад десять мільйонів автоматів для кави. 

Ви можете знайти та придбати обладнання компанії Rheavendors (Равендос) на сайті інтернет-магазину «Royal Life». Обираючи ці автомати ви можете не сумніватися в тому, що вони прослужать ще багато років та забезпечать достойний прибуток.

Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO