• Режим роботи магазину:
  • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
  • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Аксессуари до кавомашин

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Гель від тарганів допомагає позбутися від усіх видів тарганів, які водяться в Україні: руді, прусаки, чорні, американські таргани, східні та інші.

Застосування:

Пересипати і розчинити в 2х літрову пляшку вміст пакету, дати 5-10 хвилин розчиниться, добре струшуючи бутилку.Періодіческі струшуючи пляшку з уже накрученвм насосик для оприсківаніяі обробити задні поверхні холодильників, мікрохвильових печей, грубок, робоча поверхня на кухні, батареї, витяжки, плінтуса. там де після обробки не буде контакту з відкритими продуктами і руками людини.
Рекомендується після обробки 15-20 хвилин провітрити помещеніе.Препарат фактично без запаху, але бажано провітрити перед присутністю людей.Препарат не змивати, він буде продовжувати працювати 1,5-2 месяца.Потом почне втрачати актівность.Гелем (шприц) пройти там, де є електропріборов (кава машини всередині, касові апарати, оргтехніка, біля джерел води) при залишок коштів можна зробити профілактику після 7-10 днів роботи препарата.В запущених випадках, або при бажанні більш швидкого ефекту від застосування засобу (невеликі приміщення, мафи, кав'ярні ) можна додати відразу 2 пакети на 2 літри води.Комплект з двох пакетів препарату в сухому вигляді розрахований на площу 25-30 м2.
При площі 10-15 м2 можливе збільшення пропорції (висипати відразу 2 пакети і розчинити) З усіх питань можна набрати для консультації.


Швидке замовлення

Використання: дотримуйтесь вказівок в інструкції по експлуатації до приладу. Підходить для кавоварок з автоматичною програмою очищення робочого блоку, без автомвтичного очищення та для очищення комбінованих кавоварок.

Швидке замовлення

Використання: додати 25 мл рідини в 500 мл холодної води. Опустити всмоктувальну трубку в контейнер з отриманнім розчином. Пропустити розчин через молочну систему. Для очищення панарелло та пітчера замочити в ємності з розчиом на 15-20 хвилин, потім промити водою.

Швидке замовлення

Використання: розчинити 1/2 банки суміші в 1л води. При значному забрудненні розчинити всю суміш в 1л води. Запустити програму видалення накипу згідно відповідної інструкці. 

Склад: сульфамінова кислота, тетранатрій водню, фосфати.

Швидке замовлення

Силіконова змазка для кавових автоматів та кавоварок використовується для обробки (мастила) робочих елементів блоку заварювання автоматичних кавоварок. Також підходить для стикованих елементів, ущільнювачів будь-яких механізмів. Підвищує герметичність з'єднань. 

Відсутність профілактики може привести до поломки вашої кавомашини. Рекомендується змащувати кожні 500 порцій. 

Не токсична.

Швидке замовлення

Чистячий засіб у таблетках для щоденного чищення молочного тракту кавомашин Thermoplan BW ONE, BW3, BW4c.

62 таблетки це необхідна кількість на місяць для однієї кавомашини (2 таблетки на день).

Швидке замовлення

Засіб для зняття кальцію / накипу. Підходить для всіх типів і моделей пральних і посудомийних машин, чайників, кавоварок і інших водонагрівальних приладів. Ефективний без нагріву.

 

Швидке замовлення
Засіб для чищення. Легко, ефективно і безпечно очистить молочну систему Вашої кавомашини від скупчилися забруднень. Він призначений для делікатного догляду за автоматичними кофемашинами. Не містить агресивних речовин в складі і не пошкоджує матеріали. Регулярно використовуйте засіб і це допоможе продовжити термін служби Вашої кавомашини. Є гарантією збереження ідеального смаку і аромату кави.
Швидке замовлення
Засіб від накипу Xavax H-R1110732 500 мл призначений для очищення накипу в автоматичних кавоварка. Завдяки декальцінаціі, від накипу позбавляються всі все контактують з водою частини кавомашини. Засіб діє дуже м'яко і щадні. Xavax захищає вашу техніку і продовжує термін її служби.
Швидке замовлення

Підходить для:

Універсальний засіб для видалення накипу для всієї побутової техніки,
Повністю автоматичних кавомашин, кавомашин, машин Nespresso, м
ашини Espesso, фільтрувальні кавомашини, кавомашини, чайники, пароочисні пристрої, парові прасувальні станції, чайники, пароочисні пристрої, повністю автоматичні машини.

Швидке замовлення
Цей фільтр підходить для кавоварок Gaggia, Philips і Saeco.
Сюди входять популярні моделі, такі як Lavazza, Gaggia Accademia, Gaggia Unica, Gaggia Platinum, Gaggia Brera і багато інших.
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO