УМОВИ ОПЛАТИ

 • Накладений платіж. Оплата післяплатою в разі доставки кур'єрською службою Нова Пошта. Розрахунок готівкою при отриманні товару на складі служби доставки. Оплата за послугу згідно з тарифом нової пошти + 2% від суми замовлення.
 
 • Безготівковий розрахунок. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку (при перекладі необхідно буде сплатити комісію згідно з тарифами банку) або з розрахункового рахунку Вашої фірми . Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
 

 

УМОВИ ДОСТАВКИ

 • Нова Пошта. Оплата післяплатою в разі доставки кур'єрською службою Нова Пошта. Розрахунок готівкою при отриманні товару на складі служби доставки. Оплата за послугу згідно з тарифом нової пошти 30 грн + 3% від суми замовлення.
 
 • Самовивіз. За адресою:
  1. м. Київ вул.Велика Кільцева, 2 
  2. м. Луцьк, вул. Рівненська, 123
  3. смт. Демидівка вул. Луцька 104
 • Доставка по Києву. При наявності товару в офісі доставка здійснюється в день замовлення. Вартість доставки по місту Київ– 100.00 грн
 
 
доставка укр поштоюПосилка доставляється до вказаного вами відділення "Укрпошти" у вашому місті.