• Режим роботи магазину:
 • Пн - Пт: від 9:00 до 18:00
 • Сб-Нд: від 10.00 до 16.00

Delonghi

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Потужність 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Обсяг контейнера для води: 1,8 л. Обсяг контейнера для зерен: 200 г. Місткість контейнера для макухи: 14 порцій. Можливість використання меленої і зернової кави. Колір: сріблястий.

Швидке замовлення
Швидке замовлення

Потужність 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Система «Капучіно». Обсяг контейнера для зерен: 200 г. Обсяг контейнера для води: 1,8 л.

Компактна автоматична кавомашіна з можлівістю варіюваті каву за смаком. Оснащена ручним прістроєм, что дозвляє з легкістю готувати смачні капучино й гаряче молоко.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Компактна автоматична кавоварка з запатентованою системою "Автокапучіно" - капучіно одним натисканням кнопки. За допомогою кнопки "My milk" готуйте ваші улюблені латте макиято, кава-латте або гаряче молоко. Дисплей в 2 рядки дозволяє варіювати напої за смаком. Машина також має функцію підігріву чашок і фільтр води.

Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Суперкомпактна серія. Потужність 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Нова «LatteCrema System». Milk Menu. Сенсорна панель управління. 2-рядковий дисплей. Кнопка для приготування подвійного еспрессо «Doppio +» і для американо кнопка «Long». Обсяг контейнера для зерен: 150 г. Обсяг контейнера для води: 1,4 л. Колір: сріблястий / чорний.

Швидке замовлення
Швидке замовлення

Класифікація кавомашин Delonghi (Делонги)

Кавоварки Delonghi можна віднести до пристроїв ручного керування. Їх робота забезпечується механічним насосом, завдяки якому регулюється як кількість води, так і її подача. Всі вони мають компактний розмір. А також багато можливостей по приготуванню, як натуральної класичної кави, так і таких кавових напоїв, як американо, лате та капучино. 

Розрізняють чотири види кавоварок: 

 • рожкові;
 • гейзерні;
 • крапельні; 
 • капсульні.

Рожкові пристрої підходять для приготування класичного еспресо. Це напівавтоматичні кавомашини, в яких обов’язкова участь людини, оскільки спочатку потрібно перемолоти зерно, а потім утрамбувати його в холдері (який також називають ріжком). Потім через це під великим тиском проходить пара. Компанія Delonghi (Делонги) зазвичай доповнює свої моделі рожкових кавоварок ручним капучинатором для збивання молока.

Принцип роботи крапельних та гейзерних пристроїв полягає у тому, що вода, яка в них знаходиться нагрівається до температури кипіння, після чого проходить через спеціальний фільтр, а звідти – у склянку. Якщо це гейзерна система, то в ній вода буде проходити через фільтр не один раз, а декілька. 

Капсульні працюють на основі герметичних капсул. Технологія приготування полягає в тому, що пристрій проколює капсулу та подає воду. За аналогічною системою працюють і чалдові машини, в яких використовуються спеціальні «пігулки» чи чалди. Така техніка максимально проста у використанні. Щоб приготувати каву достатньо натиснути всього на одну кнопку. 

 

Що враховувати при виборі кавоварки Delonghi (Делонги)?

При виборі варто враховувати певні фактори, які допоможуть підібрати потрібну модель кавомашини:

 • Вид напою. Потрібно від початку розуміти, який смак ви хочете відчути. Оскільки такі напої, як фільтрова кава та еспресо мають багато відмінностей у смаку. 
 • Швидкість приготування. Швидше за все готується чашка еспресо. У деяких машин це може зайняти менше ніж пів хвилини. При цьому приготування кави у крапельній кавоварці займе більше часу, що може бути не дуже зручно, наприклад на роботі.
 • Об'єм резервуару для води. Тут слід враховувати на яку кількість людей ви плануєте готувати каву. 
 • Розмір пристрою. Якщо у вас маленька кухонька, де немає місця де б можна було пристроїти велику кавомашину, слід звернути увагу на більш компактні варіанти. Наприклад, на гейзерні кавоварки. При цьому, якщо у вас є достатньо місця, а каву п’є багато людей, то краще використати саме кавомашину, оскільки за той самий час вона може зробити більше напоїв, а сам процес буде автоматичним. 
 • Дизайнерське рішення. Торгова марка Delonghi піклується про то, що б ви могли підібрати таку модель, яка б максимально добре гармоніювала з зовнішнім виглядом кухні. Саме тому пропонує багато різних варіантів форм та кольорів, які можна буде вписати у будь-який інтер’єр. 

А для людей, які не готові витрачати купу часу на те, щоб дістатися магазину і повернутися, найкращим рішенням стане покупка кавоварки Delonghi (Делонги) через інтернет-магазин Royal Life. Тут ви зможете знайти широкий асортимент моделей, а також їх докладний опис та характеристики. Зручно, що клієнт може замовити доставлення прямо додому та сплатити її онлайн.

 

Які особливості мають кавомашини Delonghi

Наявність додаткових функцій може стати дуже важливим критерієм при виборі будь-якої техніки, у тому числі кавомашин. Компанія Delonghi пропонує такі додаткові опції для свого обладнання, як:

 • Регулювання міцності. Люди віддають перевагу каві різного ступеня міцності. Комусь подобаються міцніші варіанти напою, комусь менш міцні. У кавомашини Delonghi є опція, що дозволяє задовольнити всіх любителів кави завдяки спеціальній системі регулювання.
 • Підігрів посуду. Дозволяє зберегти певну температуру напою.
 • Автоматичне очищення нагрівального елемента від накипу. При натисканні кнопки Clean на панелі керування система очищає прилад. Для очищення кавоварки покупець отримує в комплекті фільтр для води Aqua Clean, щітку для очищення та спеціальний засіб для видалення накипу.
 • Використання технології CRF, яку можна перекласти, як «компактність, надійність, свіжість».
 • Можливості «My menu», дозволяють створювати та зберігати всю необхідну інформацію, а також улюблені рецепти.
 • Попереднє заварювання. Така функція дозволить приготувати еспресо, чиї ароматичні та смакові якості будуть виражені максимально яскраво.
 • Автовимкнення. У випадках, коли власник не вимикає машину, вона може зробити це автоматично, якщо в мережі будуть неполадки або перебої з напругою.
 • Наявність гнучких можливостей управління. Програма Coffee Link дозволяє зробити це за допомогою мобільного телефону. Причому вам доступні всі функції: від звичайної зміни налаштувань до створення нових рецептів. Додаток також дозволяє швидко звернутися до сервісного центру, якщо щось зламалося та швидко виявити причину несправності.
 • Aeroccino. Пропонує на вибір чотири режими, в яких можна приготувати пінку.

Крім цього, компанія Delonghi (Делонги) пропонує два види капучинаторів, якими ви можете укомплектувати своє обладнання. Це може бути:

 • Ручний капучинатор для збивання молока.
 • Автоматичний капучинатор. Такий варіант більш практичний і зручний, оскільки один раз запрограмувавши свої уподобання, надалі потрібно буде лише вибрати потрібний рецепт і машина зробить все самостійно.

Дуже зручно, що можна врахувати переваги всіх членів сім'ї, і кожен зможе пити каву саме тієї міцності, температури, об'єму та пишності пінки, яку він хоче.

 

Комплектація, управління та нові технології в кавоварках Delonghi

Автоматичні кавомашини Delonghi (Делонги) переважно відрізняються електронним зрозумілим управлінням. Хотілося б відзначити моделі PrimaDonna ESAM 6700 та PrimaDonna Exclusive ESAM 6900 M, які оснащені сенсорним керуванням та яскравим дисплеєм. За допомогою сенсорного екрана можна встановити особистий профіль приготування для кожного члена родини. 

Крім того, модельний ряд має ряд апаратів, обладнаних фільтром для води, спеціальним контейнером-термосом для молока, відсіком для меленої кави, глечиком для приготування гарячого шоколаду та знімним піддоном для крапель. Як зазначалося, у деяких моделях є функція приготування гарячого шоколаду. Для цього потрібно скористатися спеціальним резервуаром, у який поміщають шоколад, порошкове какао та молоко.

 

Розбір конкретних модельних серій (Делонги)

Серія PrimaDonna Esam. Моделі цієї серії готують різні види кавових напоїв за допомогою натискання однієї кнопки. Оснащені функцією створення рецептів, 5 регуляторами міцності та 3 регуляторами температури. Користувач виставляє необхідні налаштування для приготування, після чого механізм за мить приготує потрібний напій.

Magnifica Ecam. Прилади з меншим рівнем шуму і компактніші, ніж попередні. Випускаються із вбудованою функцією «Капучино», за допомогою якої можна отримати молочну піну, змішуючи молоко з паром.

Delonghi Etam. Компактні пристрої, які дозволяють встановити їх у будь-якому місці. Підходять для кухонь із маленькою площею. Здатні приготувати капучино, американо, еспресо, лате.

 

Особливості різних моделей

Зверніть увагу на те, що деякі моделі можуть готувати дві чашки кави одночасно. Така можливість може бути актуальна для офісів, а також місць, де буває багато людей, яким потрібно поспішати.

Ціна на кавоварки Delonghi залежать від функціональності та виду пристрою. Найдорожчим варіантом є зернові машини. Їхня середня вартість починається від семи тисяч гривень і може досягати сорока тисяч. Якщо вас цікавлять бюджетніші варіанти, можна звернути увагу на капсульні пристрої. Купівля такої машини коштуватиме від двох до п'ятнадцяти тисяч гривень.

Варто відзначити, що техніка Delonghi (Делонги) для дому на всі 100% відпрацьовує свою вартість, оскільки забезпечує високу продуктивність та швидкість, а також гарантує високий рівень якості. Її продукція по праву вважається неповторною та унікальною, оскільки компанія постійно вдосконалює власні технології та розробки, додає нові опції та працює над удосконаленням, як технічних, так і дизайнерських рішень.

 

Які питання найчастіше ставлять про кавоварки Delonghi

 1. Які саме моделі кавоварок Delonghi є найдешевшими? Якщо вас цікавлять недорогі пристрої, зверніть увагу на такі моделі як: ICM 17210, EC260.BK, ECP 35.31.
 2. Які моделі користуються найбільшою популярністю у 2022 році? На сьогодні, покупці найчастіше цікавляться такими моделями, як ECAM370.70.B, ECAM 350.55 B, ECAM 650.85 MS. 
 3. Які ще моделі є актуальними цього року? Також варто звернути увагу на моделі: ECAM 250.23 SB, ICM 17210, ECAM370.85.SB. Вони вважаються найбільш актуальними у 2022 році.
 4. Які кавоварки вже вважаються технікою преміум-класу? Насамперед слід виділити такі моделі Delonghi, як: EPAM960.75.GLM, ECAM 650.85 MS, ECAM 650.75 MS.
Доставка по всій Україні!
Онлайн оплата картками Visa/MasterCard
Прийом замовлень 24/7!
Сертифікат якості ISO