👉 Фірма Royаl Life розпочала працювати у 2012 році в м.Київ. Спочатку продавали нові та вживані кавові машини, займалися ремонтом, сервісом та їх обслуговуванням. Потім започаткували власне виробництво кави. А в березні цього року, через війну, змушені були розпочинати все з нуля. Уже тут, на Рівненщині відновлюють виробництво.
☝️ Дубенщину обрали не дарма. Керівник підприємства народився в смт Демидівка. Сьогодні тут вони починають нарощувати потужності, адже до війни виробляли 30 тонн сировини на місяць.
✔️ Разом з виробництвом переїхало 4 людини з Київської області із сім’ями. Добрали на підприємство ще 8 осіб із Демидівки. Мають плани і на розширення - до 30 робочих місць, тому що попит перевищує пропозицію.
Сьогодні підприємці шукають можливості дофінансування для того, щоб придбати обладнання для обсмажування кави. Наголосив їм на тому, що є державна програма підтримки релокованих підприємств. Це кредитування в державних банках під нульову ставку відсотків.
👍 Такі релоковані підприємства - це хороший приклад, як регіон отримує свою економічну вигоду. Наприклад, «Нова пошта» збільшила товарообіг у Демидівці завдяки щоденній відправці кави з цього підприємства. А це орієнтовно 500 кг продукції. Таким чином відділення збільшило кількість робочих місць.
Так працює ціла «екосистема»: збільшуються робочі місця в суміжних галузях, розвивається економіка громади, району та області загалом.