Завжди хотіли насолоджуватись ідеально приготовленою кавою не тільки в кафе, але й вдома? Постійно було цікаво, чому цей тонізуючий напій у закладах громадського харчування смакує краще, ніж заварений самостійно? Секрет його неповторності та витонченості криється в тому, у чому він був приготовлений, в професійній чи домашній кавомашині. У цій статті ми, компанія ROYAL LIFE, хочемо поділитися з вами певними тонкощами, чому кава з професійного обладнання подобається більше через особливо насичений смак і неповторний аромоксамит.

кавоварки для дому

Професійні кавомашини та кавоварки для дому: чим відрізняються?

Всі кавові апарати умовно можна розділити на домашні та професійні. Їх відмінність полягає в наступному:

 

купити кавомашину професійну

кава Продуктивність. Швидкість приготування тонізуючого напою є дуже важливою для тих закладів, де спостерігається великий потік людей. Потужність і, відповідно, продуктивність професійного кавового обладнання набагато вищі, ніж побутового. Окрім цього, такі моделі додатково оснащуються термостатом, який підтримує температуру води, аби напій готувався якнайшвидше.
кава Об'єм бункерів. Резервуари для води та кавових зерен у професійному обладнанні мають більшу місткість, ніж, до прикладу, у домашніх кавових апаратах. Це дає змогу, у першу чергу, заощадити час, адже не прийдеться регулярно засипати каву чи заливати воду. Деякі професійні кавомашини можуть взагалі підключатися до стаціонарних систем водопостачання.
кава Розміри. Оскільки професійна кофемашина має набагато більше стандартних опцій, ніж побутова, вона характеризується значними габаритами. Домашнє обладнання, до прикладу, ріжковий кавовий апарат є доволі компактним, проте для використання у ресторанах, барах, кафе, кав'ярнях через відсутність додаткових функцій не підходить.
кава Можливості капучинатора. Найкращі кавомашини для дому оснащуються напівавтоматичним або автоматичним капучинатором, завдяки якому приготування молочного напою з густою та пишною піною виконується без докладання людських зусиль. В професійних моделях присутня опція панарелло (ручного капучинатора), де користувач має можливість самостійно регулювати щільність і об'єм молочної суміші. 
кава Технічне обслуговування. Професійна кавомашина, купити яку можна не лише для закладів громадського харчування, а й для використання вдома, вважається набагато простішою та доступнішою в обслуговуванні. Для її очищення достатньо натиснути окрему кнопку, в той час, як побутові моделі потребують додаткових зусиль у технічному обслуговуванні. Та й догляд за побутовим обладнанням вимагає більше часу та наявності певного вміння, щоб не допустити виходу з ладу. Крім цього, варто відзначити той факт, що кавоварки для дому мають значно менший цикл, аніж професійні, тобто їх очищення варто здійснювати частіше.
кава Вартість. Коли у планах купити кавомашину професійну, варто розуміти, що таке обладнання обійдеться значно дорожче. Оскільки воно розраховане на постійну експлуатацію, для його створення використовуються міцніші та більш зносостійкі матеріали, надійніші механізми. Саме з цих причин, багато людей для особистого користування вирішують рожкові чи автоматичні кавоварки для дому купити, адже по ціні вони доступніші.

Отож, перш ніж купити кавомашину, добре подумайте, для яких цілей вона вам необхідна і який смак тонізуючого напою бажаєте отримати. Хибною є думка, що професійне обладнання застосовується лише у закладах громадського харчування. Якщо ви обожнюєте каву з вишуканим смаком і не уявляєте свого життя без її неповторного аромоксамиту, надайте перевагу професійним моделям. Вони витримують безліч циклів і догляд за ними на порядок простіший, ніж за побутовими, проте таке обладнання обходиться значно дорожче.

Купити кавомашину у Роял лайф - отримати сучасне обладнання з гарантією!

купити кавовий апарат

 

Якщо ви бажаєте купити кавоварку для дому чи професійного користування, оберіть обладнання з нашого магазину РоялЛАЙФ. На сайті royal-life.ua представлено безліч рожкових, автоматичних і професійних кавових машин провідних брендів, у надійності яких ми впевнені. Ми пропонуємо не лише замовити нові моделі, а й купити кавовий апарат бу, що перед продажем проходить ретельну технічну перевірку. На все обладнання, у тому числі вживане, наш магазин надає гарантію, що підтверджує вигоду та безпечну співпрацю з нами. Кожна побутова чи професійна кавомашина, купити яку ви можете у нас, - це запорука бездоганно приготовленого тонізуючого напою, тому якщо ви обожнюєте смачну й ароматну каву, придбайте відповідні моделі у нас і зробіть своє життя ще простішим і комфортнішим, а бізнес - максимально успішним.