Для покращення працездатності колективу, покращення настрою і заощадження часу вам варто подумати про кавовий апарат для офісу. Кавове обладнання не тільки забезпечує працівникам постійний доступ до приготування напоїв, а й підкреслює респектабельність і престижність компанії в очах ділових партнерів і клієнтів.
Щоб дізнатись, який кавовий апарат підійде саме у вашому випадку, враховуйте такі важливі моменти:

  1. число працівників;
  2. швидкість заварювання кавових напоїв;
  3. наявність додаткових опцій, до прикладу, можливість приготувати капучино, лате, гарячий шоколад і інші різновиди кавових напоїв, крім традиційних еспресо чи американо;
  4. потужність обладнання, швидкість, з якою кавова машина буде працювати;
  5. робочий цикл: для використання у комерційних цілях надавайте перевагу моделям, розрахованим на 400-500 кружок.

Кавоварку купити в офіс інтернет-магазин Роял Лайф

Коли ви вже знаєте, як вибрати кавомашину для офісу, виникає інше питання: “Взяти її в оренду чи придбати?” Саме це і розглянемо, адже у кожної з цих послуг є свої переваги.

для заголовку

Кавоварка для офісу: чому її варто купити?

заголовок праворуч

Багато хто із власників бізнесу чи компанії приймають рішення купити кавову машину. І в цьому є багато переваг, серед яких:

кава куплене кавове обладнання стає вашою власністю;
кава коли не вистачає коштів на те, щоб придбати нові професійні чи автоматичні кавомашини, чудовим виходом із ситуації стане покупка вживаних моделей;
кава якщо ви вирішили купити кавоварку б/у чи нову, то можете у будь-який момент її продати чи змінити геолокацію, не попереджаючи про це реальних власників обладнання. 

Це справді вагомі причини, чому варто кавоварку купити в офіс. Ви стаєте її власником, а тому можете самостійно розпоряджатись, що з нею надалі робити. 

для заголовку

Оренда кавомашини  для офісу з вигодою для вас і вашого бізнесу!

заголовок праворуч

Високий попит серед заощадливих, проте турботливих власників бізнесу має оренда кавомашини для офісу. До її переваг належать:

  • фінансова вигода, оскільки орендувати кавоварки значно дешевше, ніж купувати нові чи навіть вживані;
  • компанія-власник бере всі зобов'язання щодо профілактики та ремонту кавового обладнання на себе, тому вам немає потреби шукати майстрів і платити їм за виконану роботу;
  • ви у будь-який момент можете змінити кавомашину на іншу, наприклад, сучаснішу чи декілька простіших, залежно від потреб працівників.

Автоматична, напівпрофесійна чи професійна кавоварка в оренду юридично вам не належить, проте ви можете нею користуватись, уклавши договір з компанією-власником.

оренда кавомашини  для офісу від магазину Royal Life

для заголовку

Купити кавову машину чи орендувати пропонує компанія Royal Life

заголовок праворуч

Якщо у ваших планах купити кавоварку недорого чи взяти її в оренду, зверніть увагу на інтернет-магазин кавомашин Роял-Лайф. Ми маємо в наявності широкий асортимент нових і вживаних кавоапаратів перевірених виробників. При покупці обладнання надається гарантія навіть на моделі б/у, тому нам можна довіряти. В каталозі представлені великий вибір автоматичних і професійних кавомашин, також ми пропонуємо варіанти суперавтомат, що теж мають неабиякий попит в офісних приміщеннях. Спробуйте купити кавомашину провідних брендів на ROYAL LIFE - ми впевнені у відмінній якості та бездоганних технічних характеристиках кожної позиції з нашого каталогу. З таким обладнанням вам точно вдасться догодити своїм співробітникам. А щоб заощадити кошти, візьміть у тимчасове користування кавові апарати у Royal-life: оренда кавомашин на вигідних умовах у нас надається. Ми не лише привозимо та встановлюємо обладнання, а й надаємо послуги ремонту й обслуговування абсолютно безкоштовно. Визначайте, що для вас краще - придбати кавові апарати чи взяти їх в оренду, а якщо виникли питання, зверніться до наших досвідчених менеджерів!

Можливо, Вам буде цікаво: Як зрозуміти, що ваша кавомашина потребує очищення? Основні етапи догляду