Міленіали - покоління, якому характерне бажання стрімко розвиватись, удосконалювати свої вміння, прогресувати як у світі, так і в житті. Міленіали ніколи не зупиняються на досягнутому, а щоб їх працездатність була завжди на висоті, власнику компанії варто обрати функціональний кавовий апарат. Завдяки можливості самостійно приготувати каву й організувати coffee break, якість роботи і настрій співробітників покращуються, а разом з цим зростає і продуктивність. 

професійна кавоварка

Професійні й автоматичні кавомашини для міленіалів: які вважаються найкращими?

Щоб створити максимально комфортну атмосферу в офісі та покращити продуктивність праці колективу, власнику бізнесу варто дізнатись, як вибрати кавомашину. Звісно, зараз на ринку представлено безліч моделей кавового обладнання, проте найкращими вважаються:

автоматичні кавомашини

каваАвтоматичні кавомашини. Вони ідеально підходять для офісів, де працює невеликий колектив. Перевага таких моделей в тому, що всі етапи приготування виконуються без участі працівників. Щоб обрати відповідний напій, достатньо натиснути кнопку. У більшості випадків автоматична кавова машина розрахована на 200 робочих циклів, після чого потрібно проводити її чистку. Провідні позиції займають кавоварки брендів Delonghi чи Saeco. Вони оснащені додатковими функціями, які дозволяють приготувати не лише традиційне еспресо й американо, а й капучіно, лате та інші види тонізуючих напоїв.
каваСуперАвтоматичні кавові апарати. Це кавове обладнання стане справжнім помічником в офісі. Від автоматичних суперавтоматичні кавомашини відрізняються безліччю додаткових опцій. Вони пропонують споживачам широкий вибір напоїв, оскільки здатні готувати каву та молочні напої більш ніж за 40 рецептами. Пристрої оснащуються регульованими диспендерами та дозаторами для роздачі кави, поліпшеними капучинаторами і безліччю інших функціональних доповнень.
каваПрофесійна кавомашина. Таку кавоварку купити офісну варто тому, що вона має тривалий робочий ресурс і не потребує регулярного технічного обслуговування. Вона не тільки має багато функцій, але й характеризується високою потужністю, тому максимально швидко готує улюблені тонізуючі напої. Ця кавоварка для офісу з великою кількістю працівників є справжньою знахідкою. 

 

Можливо, вас зацікавитьСмак дому: кава від Роял-Лайф у кав'ярнях вашого міста

 

Обираючи відповідний кавовий апарат, власнику бізнесу слід відштовхуватись від потреб і числа працівників. Також не менш важливими є його фінансові можливості, адже коли немає змоги придбати нове чи вживане обладнання для приготування тонізуючих напоїв, тоді на допомогу приходить оренда кавомашини. 

Купити кавову машину нову та б/у пропонує компанія РОЯЛ ЛАЙФ!

Якщо у ваших планах купити кавоварку б/у чи нову для офісних працівників - оберіть обладнання, яке пропонуємо ми, компанія Роял Лайф. В каталозі представлений широкий асортимент автоматичних, суперавтоматичних і професійних моделей кавових апаратів для розміщення в офісах. У відмінній якості та надійності обладнання ми впевнені, а тому на кожну модель, у тому числі вживану, надаємо гарантію. Завдяки тому, що у нас ви можете купити кавоварку недорого, вам вдасться заощадити кошти і, водночас, не залишити колектив без улюблених тонізуючих напоїв. Якщо по певних причинах придбати кавове обладнання не виходить, тоді чудовим рішенням стане взяти в оренду кавомашинку для офісу - Роял-Лайф має в наявності лише функціональні моделі, які стануть справжньою знахідкою для кожного працівника. 

 

 

Взяти в оренду, а також купити кавомашину та натуральну каву від ROYAL LIFE - це покращити продуктивність праці і підняти настрій кожному співробітнику. Замовляйте найкращі кавомашини та каву у Роя-Лайф і підтримуйте продуктивність в вашому офісі.