Якщо у вас вдома є кавовий апарат або ж даним обладнанням ви регулярно користуєтесь в бізнес-цілях, то повинні знати, як за ним правильно доглядати. Від цього залежить не лише те, скільки прослужить кавоварка, а й смак, аромоксамит приготованого напою. Коли у ній присутній накип, кава втрачає насиченість і їй може бути притаманний сторонній запах. Окрім цього, ознакою його наявності є надто шумна робота обладнання, яка дратуватиме не лише вас, а й навіть ваших сусідів. Від того, з якою періодичністю проводиться чистка кавомашини від накипу чи, як ще говорять, декальцинація, залежить її термін експлуатації. Коли даному моменту не приділяти особливої уваги, обладнання може набагато швидше вийти з ладу через підвищення ресурсу роботи і зношування важливих комплектуючих.

 

Чому необхідна та як відбувається чистка кавомашини від накипу?

Будучи володарем професійного, напівавтоматичного чи автоматичного обладнання, у вас завжди повинен бути під рукою засіб для видалення накипу в кавомашині. Ним рекомендується користуватися кожних 200, максимум 300 порцій приготованого напою. Звичайно, вирахувати точну кількість випитої кави майже неможливо, тому краще прикиньте, скільки в середньому філіжанок ви готуєте в день. Частота чистки також залежить від рівня жорсткості води. У більшості випадків засіб від накипу для кавомашин використовується раз у 2-3 місяці. Існують і сучасні пристрої, які самі повідомляють, коли настає час для проведення декальцинації, переважно такі опції має професійна кавова машина. Більш детальна інформація про догляд за обладнанням вказується виробником в інструкції, а отже вам слід детально з нею ознайомитися, щоб воно повноцінно працювало та не виходило з ладу.

кавова машина роял лайф

Якщо ви нещодавно придбали апарат і не зовсім розумієте, як видалити накип з кавомашини, інтернет-магазин Royal Life готовий поділитися кількома порадами:

каваАкуратно зніміть та промийте ємність, куди заливається вода.
каваЗаповніть контейнер водою та додайте засіб для декальцинації, для прикладу, рідину, порошок чи таблетки.
каваЗачекайте приблизно 30 хвилин, поки засіб не почне діяти.
каваВставте ємність у кавове обладнання і активуйте його роботу (кави, звичайно, додавати не потрібно).
каваЧерез 15 хвилин спробуйте повторити дану процедуру.
каваВийміть контейнер, ретельно промийте його водою і повторно промийте систему.

Коли мова йде про видалення накипу, кавомашина з функцією автоматичного очищення має додаткову кнопку на панелі, що робить процес догляду за обладнанням ще більш швидким і ефективним. Тепер ви знаєте, як почистити кавомашину від накипу, тому можете сміливо приступати до виконання декальцинації. Використовуйте лише спеціалізовані засоби догляду, від народних відмовтесь, оскільки застосування, для прикладу, лимонної кислоти чи оцту може нанести шкоду кавоварці. Магазин кави Роял Лайф пропонує величезний вибір засобів для видалення накипу, молочних жирів і інших забруднень. На сайті royal-life.ua представлена не лише ефективна, а й безпечна продукція, яка не наносить шкоди здоров'ю.

 

кавоварка купити royal lifeЩо краще - купити кавоварку чи взяти в оренду? За допомогою звертайтесь у компанію Royal Life!

Якщо ви проживаєте у Києві, компанія рекомендує скористатися такою послугою, як оренда кавомашини. Обравши її, вам не прийдеться самостійно проводити декальцинацію, адже тут працюють майстри, що займаються професійним обслуговуванням обладнання. Взяти кавові машини в оренду ви можете як для домашнього користування, так і для успішного ведення бізнесу. Ця послуга стала затребуваною тому, що при необхідності ви можете змінити кавоварку на більш сучасну без потреби продавати власну. В компанії Роял Лайф є все для того, щоб щоразу насолоджуватися культурою приготування та процесом вживання запашного та насиченого тонізуючого напою. Отримуйте від нього задоволення в очищеній кавомашині, а для цього не забувайте про декальцинацію, процедуру, яка вважається обов'язковою і не терпить відкладання на "потім". За більш детальною інформацію звертайтеся до досвідчених менеджерів з магазину Роял Лайф.