Наявність кавового обладнання є важливою для власників не лише закладів громадського харчування, а й офісних приміщень. Коли працівники можуть приготувати для себе тонізуючий напій, у них покращується працездатність і заощаджується час на пошуки місця, де можна попити смачної кави. Кавові апарати не є рідкістю і вдома, особливо важко без них обійтись істинним кавоманам, які не уявляють ні дня без міцної і ароматної кави. Коли немає потреби чи змоги придбати обладнання, на допомогу приходить така актуальна послуга, як оренда кавових машин. Її надаємо ми, український виробник кави Royal-life. Це справді популярна послуга, яка для багатьох клієнтів є більш вигідною, ніж покупка кавових апаратів.

професійна кавова машина б/у

Чому оренда кавових машин стала настільки актуальною послугою?

Неважко здогадатися, що нові кавові апарати обходяться недешево, особливо коли мова заходить за професійні моделі. На щастя, вигідне рішення існує - взяти кавовий апарат в оренду. До переваг цієї послуги належать:

кава Кавові апарати нові немає резону обирати для офісних приміщень, адже потреби працівників можуть щоразу змінюватись. Інколи достатньо не професійного, а автоматичного кавового обладнання, щоб приготувати каву. А коли офіс невеликий, то може бути достатньо і звичайної ріжкової кавоварки. Оренда - це можливість змінити одне обладнання на інше, не затрачаючи часу на продаж уже неактуального.
кава Не всі працівники офісу розбираються у принципі роботи кавомашини і нерідко трапляються ситуації, коли обладнання через відсутність уміння виходить з ладу. Щоб усунути несправність, при оренді кавомашини достатньо зателефонувати працівникам компанії, що надає вам цю послугу. Коли обладнання придбане, то у такому випадку потрібно самостійно шукати майстрів і ремонтувати кавовий апарат за власний кошт. 
кава Кавовий апарат б у чи новий завжди потребує своєчасного сервісного обслуговування. Коли була обрана оренда кавомашини, цю послугу надають власники обладнання безкоштовно.
кава Оренда професійних кавомашин - це чудова пропозиція для власників закладів громадського харчування, адже щоразу випускаються нові моделі, в яких тонізуючий напій виходить ще смачнішим. Щоб завжди йти в ногу з часом, актуально брати обладнання в оренду і змінювати його при потребі на інше без жодних труднощів.
кава Купити кавоварку нову чи навіть багатофункціональну вживану не завжди виходить фінансово, тому якщо ви хочете обрати її для особистого користування, візьміть краще в оренду, заощаджуючи кошти.

Оскільки орендована кавомашина є власністю компанії, яка її пропонує, це навряд чи можна назвати недоліком, адже всі питання по її ремонту та обслуговуванню бере на себе орендодавець!

 

 

Кавовий апарат в оренду і не тільки: які ще послуги надає компанія Royal life?

Цікавить оренда кавомашини у Луцьку, Києві чи Рівному - зверніться в компанію Роял-лайф. В нашому арсеналі представлено безліч моделей кавового обладнання на будь-який смак і для різних сфер застосування. В наявності є ріжкова, автоматична та професійна кавова машина б/у або нова провідних брендів, що надається в оренду на найвигідніших умовах. Серед переваг співпраці з нами варто відзначити:

кава професійну консультацію щодо вибору того чи іншого обладнання;
кава величезний вибір кавових машин з безліччю функцій і можливостей;
кава безкоштовне сервісне обслуговування;
кава можливість при виникненні потреби замінити одне обладнання на інше;
кава ремонт при виникненні несправностей здійснюється за наш кошт.

 

Також цікавоДекілька рецептів осінніх зігріваючих напоїв з кавою

 

Ми - це не просто український виробник кави Royal-life! Ми - компанія, яка надає послуги оренди обладнання та трейд-ін, що дозволяє змінити свою кавомашину на нашу. Крім цього, у нас ви можете купити кавоварку нову чи вживану. На всі моделі, у тому числі б у надається гарантія, тому жодних сумнівів щодо надійності асортименту виникати не повинно! Якщо цікавлять покупка, обмін чи оренда кавомашини у Києві, Луцьку або Рівному, заходьте на наш сайт royal-life.ua у відповідні розділи та дізнавайтесь більше. З нами справжні кавомани будуть завжди щасливими, а власники бізнесу - задоволеними умовами співпраці!