Кава в зернах - це такий продукт, який викликає найбільше задоволення у істинних кавоманів, адже саме в ньому розкриваються всі тонкощі смаку й аромоксамиту напою. Завдяки тому, що помел такої кави у більшості випадків здійснюється перед приготуванням, вона зберігає всі ефірні олії, які гарантують їй вишуканість і неповторність. Існує безліч сортів кавових дерев, проте найпоширенішими вважаються саме Арабіка та Робуста. Їх найчастіше вирощують на плантаціях і пропонують споживачам. Розгляньмо, яка різниця між Арабікою і Робустою й у чому особливості цих сортів.

купити зерна Арабіки та Робусти інтернет-магазин Роял Лайф

для заголовку

Яка різниця між арабікою і робустою? Яку купити зернову каву в залежності від індивідуальних побажань?

заголовок праворуч

Кава в зернах Арабіка та Робуста виглядають і вирощуються абсолютно по-різному, а також суттєво відрізняються за смаковими властивостями та вартістю. В чому ж полягає їхня різниця та який сорт вважається улюбленим серед споживачів - це основні питання, які виникають у більшості поціновувачів кавових напоїв перед їх придбанням. Розпочнемо більш детальний огляд з Арабіки, адже саме їй надають перевагу більшість кавоманів. Вона характеризується солодким і приємним смаком з нотками ванілі, шоколаду, цитрусових чи ягід, в залежності від регіону, де була вирощена. Оскільки такий сорт містить більше цукру, його можна назвати справді смачним і вишуканим.

Варто також зазначити, що Арабіка - це доволі примхлива рослина, за якою потрібен ретельний догляд. Зростає такий сорт кавового дерева не всюди, а лише в окремих регіонах, де часто бувають опади. Основна перевага сорту - насичений і вишуканий смак. Це пояснюється тим, що саме в Арабіці міститься велика кількість різних масел, наповнених ароматичними речовинами, які виділяються в процесі обсмажування кави.

Купити кавові зерна Арабіки

купити кавові зерна Робусти

Тим, хто бажає щоранку отримувати максимальний заряд енергії, рекомендується купити каву в зернах сорту Робуста. Вона містить високий процент кофеїну, тому моментально бадьорить і підіймає тонус. Щоправда, цей сорт вважається унікальним, оскільки не всім імпонує за смаковими характеристиками.

До складу робусти входить більше кофеїну та хлорогенової кислоти, а цукрів і ліпідів, навпаки, мало. Саме з цих причин її заведено споживати як ефективний енергетик, проте високий вміст кофеїну робить її гіркою. Робусті притаманний терпкий і плаский смак, внаслідок чого досягти від неї додаткових солодких відтінків і ніжного аромоксамиту неможливо. Щоб підняти тонус, але водночас насолодитися розмаїттям смакових ноток, Робуста найчастіше змішується з Арабікою. Купажі можуть пропонуватись у різному процентному співвідношенні того чи іншого сорту, в залежності від гастрономічних уподобань кавомана.

Дізнавшись перелічені вище особливості цих двох сортів, можна зробити такі важливі висновки:

  1. Робуста збагачена кофеїном і хлорогеновими кислотами, а Арабіка містить підвищену кількість цукрів і ліпідів, тому саме останній сорт вважається легким і приємним на смак, містить цілий спектр фруктових, ягідних, шоколадних чи ванільних ноток.
  2. Арабіка є більш вибагливим сортом у плані вирощування, оскільки потребує регулярного використання добрив і засобів для профілактики захворювань. Робуста вважається не настільки примхливою, найчастіше зустрічаються плантації з цим кавовим деревом у В'єтнамі.
  3. Робуста найчастіше використовується при створенні купажів, адже її гіркота та терпкість далеко не всім імпонують на смак.
  4. Ціна на Арабіку вища, ніж на Робусту, адже цей сорт потребує ретельнішого догляду.

Можливо, вас зацікавить: Як правильно обрати каву?

для заголовку

Чому слід купити каву в зернах в інтернет-магазині Royal Life?

заголовок праворуч

Ми, інтернет-магазин натуральної кави в зернах Роял-лайф, пропонуємо обрати відбірну Арабіку та Робусту. Завдяки тому, що ведемо плідну співпрацю з провідними плантаціями з різних куточків світу, створюємо вишукану каву, а для обсмаження зерен застосовуємо передові технології. У нас також представлені ідеально зіставлені бленди, де терпка та міцна Робуста чудово доповнює солодкі та легкі нотки Арабіки у різному процентному співвідношенні. В наявності є і доволі цікава позиція для справжніх гурманів - ароматизована кава в зернах. Вона доповнена різними смаками, нашими фаворитами вважаються кавові напої з ароматом горіха, карамелі, вишні, шоколаду, капучино, тірамісу, лікерів, вершкового рому та іншими. Кава в зернах зі смаками прекрасно підходить як для власних потреб, так і вдалого ведення кавового бізнесу, адже гості кав'ярні будуть у захваті від чогось цікавого й особливого.

 

Кава оптом

 

Свіжообсмажена кава в зернах від виробника Royal Life - це справжня знахідка як для справжніх кавоманів, так і підприємців. Ми пропонуємо купити каву в зернах оптом на найвигідніших умовах. У нас діють знижки та інші приємні бонуси для тих, хто бажає здійснити замовлення середніми чи великими партіями. Наша кава від виробника в зернах по праву вважається найкращою, адже ми обираємо лише якісну продукцію й обсмажуємо її таким чином, щоб у ній зберігались усі смакові нотки та насичений аромоксамит.

купити каву в ынтернет-магазины Royal Life