Купити кавові зерна оптом для бізнесу від виробника Роял Лайф

Кава вже давно перестала вважатися виключно смачним тонізуючим напоєм, а стала повноцінною культурною одиницею, яку споживають як для підняття тонусу, так і отримання величезного гастрономічного задоволення. Ми, українська компанія кави Роял Лайф, пропонуємо плідну співпрацю власникам кавового бізнесу, аби вони змогли підвищити дохід і зробити свій заклад максимально популярним. Якщо ви маєте власну кав’ярню, кафе, ресторан чи готель, рекомендуємо звернутись до нас і купити каву оптом відмінної якості.

Кава оптом на будь-який смак для вдалого ведення бізнесу від українського виробництва Royal-Life 

Кава українського виробництва Роял Лайф - це багатогранність смаків і ароматів, що робить напої нашої компанії бездоганними у всьому. У нас представлені такі позиції:

кава Кава Арабіка опт. Залежно від регіону вирощування, періоду збору та технологій обсмаження кавових зерен, наша кава оптом може бути наділена фруктовим, цитрусовим, шоколадним чи винним дескрипторами. Перед тим, як купити каву в зернах оптом, ми рекомендуємо ознайомитися з їх ступенем обсмаження. Здебільшого ми застосовуємо “slow roast” або легкий ступінь для збереження всього спектру смакових відтінків.
кава Робуста оптом. Цей сорт імпонує тим, хто бажає підняти свій тонус, покращити працездатність і швидко прокинутися. Йому характерний підвищений вміст кофеїну, тому він має специфічну терпкість і гірчинку. Для виділення ванільних чи шоколадних ноток ми переважно застосовуємо середній ступінь обсмаження, який дає змогу отримати зерна насиченого коричневого відтінку.
кава Бленди. Якщо вас цікавить найпопулярніша кава оптом дешево, зверніть увагу на купажі, де Арабіка доповнюється Робустою у різній кількості. Ступінь обсмаження зерен з різних плантацій визначається нами особисто з урахуванням конкретних дескрипторів того чи іншого сорту.

Купити каву оптом недорого в виробника Роял Лайф

У попиті також кава в зернах оптом зі смаками - улюблений напій справжніх гурманів. У нас ви можете купити каву в зернах оптом з горіхом, вишнею, вершковим ромом чи лікером, шоколадом, карамеллю, капучино чи тірамісу. Такі кавові напої зацікавлять ваших гостей і вони обов’язково захочуть їх скуштувати. Щоб приємно потішити своїх відвідувачів, ми пропонуємо замовити спешелті каву оптом від виробника ROYAL LIFE. Це продукція преміального сегменту, що в результаті проведення оцінок досвідченими Q-грейдерами отримує від 80 до 100 балів. Фахівці оцінюють кожне зерно візуально, не допускають використання дефектних, також для них важливими є смакові й ароматичні властивості, їх баланс і тільність.

Замовити каву оптом на вагув інтернет-магазині Royal Life

Зробіть свій кавовий бізнес успішним, в для цього радимо купити каву оптом від компанії ROYAL-LIFE

Найкраща кава в Україні від українського виробника Royal-life - це не лише вишукані моносорти та бленди, а й позиції зі смаками чи напої преміальної якості. Замовляйте їх у нас для своєї кав'ярні, кафе, ресторану чи готелю, аби збільшити число відвідувачів і зробити саме свій заклад улюбленим для них. Кава в зернах оптом постачається з провідних фермерських господарств Індії, Бразилії, Колумбії, Ефіопії, Мексики, Уганди та інших регіонів, де зростають найкращі кавові дерева. 

Ми, постачальник якісної кави власного виробництва Royal-life, обіцяємо вам наступне:

  1. широкий асортимент кавових напоїв різної цінової політики, сортів, ступенів обсмаження;
  2. кава мелена оптом і в зернах у нас характеризується досконалою якістю, де добре відчутна кожна смакова нотка;
  3. у нас представлені фасовані позиції та кава на вагу оптом свіжого обсмаження.

Кава оптом Київ і у всі регіони України доставляється кур'єрськими службами, а якщо цікавить кава оптом Рівне, ми запрошуємо вас у наш магазин-кав'ярню, де ви можете не тільки придбати продукцію, а й продегустувати її. Збільшіть число клієнтів у своєму закладі, виділіть його з-поміж конкурентів, зробіть особливим, в для цього попіклуйтесь про асортимент кавових напоїв. Чим ширший вибір кави - тим більше задоволених клієнтів ви отримаєте!