Кавовий апарат - це не просто стильна окраса салону краси, а важливе та функціональне доповнення, яке неодмінно покращить стан вашого бізнесу і справить неабияке враження на відвідувачів.

Щоб підкреслити імідж і престижність вашого салону краси, чудовим рішенням стане придбати чи орендувати кавомашину. Завдяки наявності кавового обладнання, ваші клієнти зможуть насолоджуватись неповторним смаком і витонченим аромоксамитом кави під час очікування чи виконання тривалих б’юті-процедур. 

Орендувати кавову машинку для бізнесу недорого в інтернет-магазині Роял Лайф

Чому варто обрати кавоварки для салону краси?

Кавова машина для салону краси - це важливе доповнення і запорука затишної атмосфери. Орендувати чи купити кавоварку варто з цілої низки причин:

  1. Для комфорту клієнтів. Кава - це чудовий привід розслабитись і створити відповідну атмосферу в салоні краси. Пропонуючи клієнтам філіжанку ароматного кавового напою, ви автоматично робите їх відвідування приємним і максимально затишним.
  2. Конкурентна перевага. Коли в салоні краси встановлена кавоварка, це виділяє його з-поміж конкурентів і робить особливим.
  3. Додаткове джерело доходу. Орендувати чи купити кавовий апарат професійний варто у тих випадках, якщо у ваших планах організувати на території салону краси невелику кав'ярню, де можна посидіти та поспілкуватися, розслабитися й відпочити до чи після б’юті-процедур.
  4. Тривале очікування. Коли клієнт приходить у салон швидше чи з певних причин майстер ще не готовий його прийняти, пропозиція насолодитись кавою буде, як ніколи, доречною.

Яке кавове обладнання обрати для салону краси - автоматичні  професійні кавомашини чи моделі суперавтомат?

 

Бажаєте придбати чи взяти в оренду кавоварки для салону краси - потрібно вибрати відповідну модель саме для ваших потреб. Залежно від числа клієнтів, завантаженості та цілей встановлення кавового обладнання, найпоширенішими є такі його типи:

кава автоматичні кавомашини: розраховані на періодичне, а не постійне використання, як правило, мають базові режими, а також можуть оснащуватись кавомолкою, капучинатором, залежно від моделі;
кава кавомашина самообслуговування, є надзвичайно зручною, оскільки клієнт може самостійно вибрати улюблений варіант напою з великого переліку представлених;
кава професійні кавомашини, призначені для постійної експлуатації, до їхніх безумовних переваг належать: висока потужність, продуктивність, тривалий робочий цикл, опція самоочищення, понад 30 автоматизованих рецептів.

Те, яку орендувати чи купити кавомашину, залежить від:

► масштабів салону краси;
► числа відвідувачів;
► геолокації;
► цілей встановлення кавомашини (для пригощання клієнтів чи як додаткове джерело доходу).

Кавовий апарат для салону краси замовити недорого в постачальника Роял Лайф

Купити професійну кавовумашину для бізнесу в магазині royal Life

Які купити й орендувати кавомашини для салону краси пропонує інтернет-магазин ROYAL-LIFE?

 

Ви можете взяти в оренду чи купити кавоварку недорого в магазині ROYAL-LIFE. В каталозі представлений широкий асортимент кавового обладнання, у тому числі такі актуальні моделі:

кава автоматичні кавомашини Делонгі, що відзначаються надійною збіркою та компактними розмірами;
кава автоматична чи суперавтоматична кавомашина Saeco з базовими програмами та опцією індивідуального налаштування на ваш смак;
кава професійна кавоварка Franke б/у чи нова, купити яку варто для салону краси з великою кількістю відвідувачів, також такі моделі актуально обирати для облаштування в ньому кав'ярні.

Ви можете не лише купити кавоварку б/у чи нову, а й орендувати кавомашину на Royal-life для салону краси. А коли виникли питання чи сумніви, зверніться до наших досвідчених консультантів магазину. Оренда кавомашини у Києві, Рівному та Луцьку від нашої компанії Роял Лайф - це шанс заощадити кошти, у будь-який момент змінити кавове обладнання та не турбуватись про його технічний стан і сервісне обслуговування. Замовляйте якісний кавовий апарат для салону краси у нас, аби ще більше привабити клієнтів і продемонструвати престижність закладу!