Якби інтернет магазини кави пропонували продукцію в обмеженому асортименті, у істинних кавоманів не виникало б безлічі питань щодо того, яку краще обрати у тих чи інших випадках. Дійсно, коли потрібно придбати даний тонізуючи напій, варто враховувати багато важливих моментів, починаючи від сорту і завершуючи пропорціями. Замовити каву на будь-який смак пропонуємо ми, українська компанія Роял Лайф. Ми з 2012 року ведемо плідну співпрацю з багатьма відомими плантаціями з Південної Америки, Мексики, Африки, Азії, Індії і реалізуємо виключно якісні товари, які припадуть до душі кожному прихильнику напою, що так бадьорить.

 

Арабіка і робуста: особливості сортів та як майстри їх уміло поєднують для отримання ідеальних блендів?

Перед тим, як каву купити, все ж варто більш детально дослідити особливості її сортів, адже саме від них залежить смак і аромоксамит вже завареного продукту. Вони бувають наступними:

українська кава royal life

каваАрабіка. Це найкращий варіант у тому випадку, коли хочеться насолодитися ніжним смаком з запашним шлейфом. Йому властива легка кислинка і солодкість, післясмак може бути карамельним чи шоколадним. Арабіка вважається дорожчим сортом, адже є доволі вибагливим у вирощуванні. Він полюбляє вологу, тінь, сонце і родючу землю. Росте даний сорт в гірській місцевості, і саме від висоти залежить розмаїття смаків (чим вище - тим краще). Арабіка містить всього лиш 1% кофеїну, проте вона сприяє виробленню серотоніну, “гормону щастя”, що позитивно впливає на настрій і загальне самопочуття.
каваРобуста. Такий сорт містить більше кофеїну, тому його рекомендується обирати для того, щоб швидко прокинутися і зарядитися енергією. Робуста найчастіше зустрічається на рівнинах, на висоті 200-800 метрів над рівнем моря. Оскільки зерна доволі щільні та тверді, вони не є вибагливими щодо погодних умов. Робусті властивий різкий післясмак з гірчинкою.

Доволі затребуваними вважаються купажі кави, у яких арабіка і робуста змішуються у певному процентному співвідношенні. Переважно майстри для отримання неповторного тонізуючого напою застосовують дані сорти у такій кількості:

  • 90% арабіки і 10% робусти. Таке поєднання гарантує ніжний смак, насичений аромат і заряд бадьорості.
  • 80% арабіки і 20% робусти. Більшість майстрів рекомендують застосовувати даний бленд для приготування вишуканого еспресо. В уже готовому продукті кислинка чудово поєднуються з ледве відчутною гірчинкою.
  • 70% арабіки і 30% робусти. Такий купаж кави неодмінно припаде до душі людям, які бажають якнайшвидше відчути прилив енергії. Кислинка в отриманому напої повністю відсутня, їй на заміну приходить насичена гірчинка.

Кава купаж чи моносорти - обирайте самі, в залежності від індивідуальних смакових уподобань. До речі, досить популярною є продукція зі смаками. Вона неодмінно сподобається людям, які бажають скуштувати щось оригінальне. Провідні позиції займає кава зі смаками вишні, горіха, лікерів “Бейліз” чи “Амаретто”, “Тірамісу”, ірландського рому та іншими.

 

Щоб насолодитися вишуканістю тонізуючого напою, варто замовити каву в Роял Лайф!

інтернет магазини кави роял лайф

Виробник кави Royal-life потурбувався про те, щоб вам вдалося знайти все необхідне в одному місці. В нашому каталозі представлена арабіка та робуста, а також неповторні бленди для отримання унікальних смакових композицій. Випускається кава в зернах та мелена, royal-life.ua подбав про те, щоб ви її приготували як у автоматичній чи професійній кавомашині, так і у звичайній турці. Компанія радить скуштувати і напої з розмаїттям смаків, це чудова можливість дещо урізноманітнити кавову церемонію і отримати нові відчуття.

Кава українського виробництва Роял Лайф по праву вважається найкращою, адже для її створення застосовуються відбірні сорти зерен з провідних плантацій. Обирайте той продукт, який вам найбільше припав до душі, та отримуйте від нього неабияку насолоду. До речі, виробник кави пропонує і оформлення замовлень крупними партіями на найвигідніших умовах, що є дуже важливим моментом для власників кавового бізнесу чи фірм, що бажають задовольнити вимоги персоналу. Ви можете купити каву онлайн або ж за номерами телефонів +38 (067) 722-95-21, +38 (096) 180-69-48. Ми її доставимо у будь-який куточок України “Новою Поштою” або ж “Укрпоштою” на ваш вибір.