Оренда кавомашини - послуга, якою дедалі частіше бажають скористатися власники компаній. Розмістити в офісному приміщенні кавовий апарат - це можливість проявити свою турботу й увагу до персоналу, забезпечити комфорт і покращити працездатність. Більш того, завдяки наявності в офісі кавомашини, працівникам не прийдеться відволікатися від робочих моментів у пошуках місця, де можна купити ароматний і смачний тонізуючий напій. Щоб підкреслити статус підприємства та продемонструвати його престижність, у тому числі конкурентам, слід взяти кавовий апарат в оренду. 

оренда кавомашини київ

Оренда кавомашини: як правильно обрати кавоварки для офісу?

Коли обирається кавоварка для офісу, можна зіткнутися з певними тонкощами. До найпоширеніших помилок, які допускають орендатори кавового обладнання, належать:

кава економія на кількості кавомашин, адже коли офіс великий і в ньому працює багато людей, варто взяти в оренду мінімум 2 кавових апарати;
кава невідповідність моделі до потреб персоналу, до прикладу, обладнання може бути надто складним у користуванні або ж, навпаки, лише з базовими опціями, яких буває замало для отримання насолоди під час coffee-break;
кава перед здачею в оренду кавовий апарат б у чи новий не експлуатувався, внаслідок чого в процесі починають з'являтися певні несправності та збої в роботі;
кава орендатор не ознайомився в деталях з умовами договору, вказаними орендодавцем, що у більшості ситуацій призводить до розбіжностей і можливих конфліктів.

 

 

Якщо вас, як власника компанії, справді зацікавила оренда професійних кавомашин, вам слід детально ознайомитися з умовами співпраці і переліком обладнання, що надається. Коли всі ці моменти будуть зрозумілі, тоді можна обговорити і переваги даної послуги. Взяти в оренду вживані чи нові кавомашини варто тому, що:

кава ви заощаджуєте кошти, адже оренда обходиться значно дешевше, ніж покупка кавового обладнання;
кава можливість обміняти кавовий апарат на більш функціональний у будь-який момент, вам не прийдеться шукати клієнтів, аби продати обладнання;
кава знімаються питання щодо обслуговування кавового апарату, адже всі моменти щодо його очищення та ремонту бере на себе орендодавець;
кава перед початком користування спеціалісти ознайомлюють вас із принципом роботи та функціями обраної вами кавоварки.

Кавові апарати нові чи вживані можна взяти в оренду, що дасть вам змогу у будь-який момент змінити обладнання на новіше та не турбуватися про його технічний стан, адже всі ці проблеми бере на себе власник.

кавовий апарат в оренду

Який взяти кавовий апарат в оренду - у Роял лайф знають!

Бажаєте зробити працівникам приємний сюрприз і продемонструвати свою турботу про них - професійна кавова машина б/у чи нова в оренду стане чудовим рішенням! Перед тим, як скористатись цією послугою, вам слід:

кава ознайомитися зі смаковими уподобаннями працівників;
кава подумати, яке кавове обладнання найактуальніше взяти в оренду, автоматичне чи професійне;
кава попередньо спланувати місце розташування кавомашини, адже від цього залежать її габарити;
кава обдумати, чи вистачить однієї моделі кавоварки на весь штат працівників, чи, можливо, раціональніше взяти в оренду 2 простіших.

 

Вам може бути цікавоДля любителів кави: фірмовий магазин-кав'ярня Royal life у Луцьку

 

Якщо хочете взяти в оренду кавовий апарат б у чи новий, зверніться в компанію Роял-лайф! Ми пропонуємо безліч актуальних і багатофункціональних моделей кавоварок для великих, середніх і малих офісів. У нас представлені кавомашини професійні, автоматичні та рожкові. Все обладнання перед здачею в оренду проходить ретельний технічний огляд, тому привозиться у відмінному стані. Ми, виробник кави Royal-life, надаємо якісний сервіс, індивідуальний підхід і прозорі умови за офіційним договором. Дізнатись більш детальну інформацію про послугу оренди ми пропонуємо на сайті royal-life.ua.Оренда кавомашини в Києвіта Луцьку можлива напряму, адже ми у цих містах створили затишні магазини-кав'ярні, аби бути ще ближче до вас!