Якщо ви є справжнім поціновувачем кави, то у вашому користуванні, скоріш за все, є кавоварка. Оскільки таке обладнання експлуатується регулярно, воно потребує ретельного догляду. Коли цим моментом нехтувати, ви не лише отримаєте гірший за смаком і ароматом тонізуючий напій, а й вихід із ладу кавової машини. Саме з цих причин постійно стежте за її технічним станом і проводьте своєчасне очищення від нальоту та кавових масел. Наш магазин кави Роял лайф готовий поділитися з вами певними тонкощами щодо правильного догляду та своєчасного обслуговування обладнання.

кавоварка купити

Як чистити кавову машину від накипу, масел і молочного нальоту?

Запорукою надійної роботи кавового апарату та ідеального смаку приготовленого в ньому тонізуючого напою є своєчасне його обслуговування та очищення. Про те, що прийшов час для проведення чистки, свідчить наступне:

кава погіршення смакових властивостей завареної кави;
кава поява світлого осаду в напої;
кава приготування кави займає більше часу, ніж раніше;
кава обладнання почало працювати гучніше;
кава колір напою стає більш мутним і не таким насиченим.

 

Вам може бути цікавоЧому варто взяти кавомашину в оренду?

 

Щоб обладнання служило якомога довше, постійно тішило вас насиченим смаком і неповторним аромоксамитом тонізуючого напою, варто детально дізнатись, як чистити кавову машину. Така процедура включає:

кава Чистку від накипу. Оскільки вода містить велику кількість кальцію, магнію та натрію, ці мінерали мають властивість накопичуватися в обладнанні й утворювати наліт. Саме через нього техніка і виходить з ладу найчастіше. Щоб очистити кавовий апарат від нальоту, варто провести процедуру декальцинації. Для її ефективного та безпечного виконання спробуйте додати спеціальний засіб від накипу для кавомашин, який може випускатись у вигляді таблеток, розчину чи порошку. Рекомендації з проведення очищення залежать від бренду, типу та моделі кавомашини, тому вам слід детально ознайомитися з особливостями догляду саме за вашим обладнанням. 
кава Очищення від кавових масел. Смак і аромоксамит напою залежить і від того, чи не накопичились у кавовій машині масла. Для їх видалення підходять спеціальні таблетки, порошки чи розчини. Більшість із них йдуть універсальними, тобто за один раз борються як з нальотом, так і кавовими маслами. 
кава Догляд за капучинатором. Якщо своєчасно не чистити капучинатор, то з часом на його трубках і деталях може накопичуватися шар молочного нальоту. Коли молочні системи ще не встигли забитися, для профілактики достатньо провести прогін чистою водою. При більш серйозних забрудненнях слід придбати спеціальні засоби для чистки молочних систем. Їх дія спрямована на розчинення та виведення бактерій і видалення молочного каменю. Цю процедуру варто проводити регулярно у тих випадках, якщо ви часто споживаєте каву з молоком чи капучіно.

 

як чистити кавову машину

Чистка кавомашини від накипу, масел і молочного нальоту включає такі етапи:

кава заливання у резервуар води;
кава додавання засобу для чистки кавових машин;
кава запуск процесу очищення, у деякому обладнання виконується методом натискання кнопки;
кава промивання деталей під проточною водою;
кава приготування декількох пробних порцій кави і їх виливання.

Щоб кавова машина служила якомога довше, ніколи не використовуйте народні методи, до прикладу, оцет і лимон. Ці кислоти можуть нашкодити гідросистемі, а також спотворити на тривалий час запах і смак напою. Окрім цього, лимонна та оцтова кислоти деструктивно впливають на стан гумових прокладок і можуть викликати корозію металевих деталей.

 

Якщо ви шукаєте ефективний засіб для видалення накипу в кавомашині, завітайте у наш інтернет-магазин Royal Life. В наявності є безліч сертифікованої продукції, яка не лише гарантує дбайливий догляд за обладнанням, а й вважається безпечною для вашого здоров'я. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними брендами, завдяки чому кожен засіб повноцінно виконує всі необхідні функції. Вже після першого разу його застосування ваш кавовий апарат працюватиме, як новий!

 

 

Ми рекомендуємо купити кавоварку або взяти в оренду у Роял лайф!

Коли у вас є невимовне бажання щоразу насолоджуватись вишуканим тонізуючим напоєм, ми радимо купити кавоварку на royal-life.ua або в фірмових магазинах Києва, Луцька, Рівного. У нас представлене найактуальніше кавове обладнання нове та вживане, на яке надаємо гарантію. Кожна кавоварка, купити яку пропонуємо ми, характеризується відмінною якістю, тому напій у ній виходить не просто смачним, а й невимовно ароматним.

Якщо немає можливості чи потреби купувати обладнання, у нас є змога взяти кавові машини в оренду. Великою перевагою даної послуги є те, що обслуговування таких апаратів ми виконуємо самостійно і абсолютно безкоштовно. Оренда кавомашини - це вигідна пропозиція для особистого користування, експлуатації в закладах громадського харчування, офісних приміщеннях і магазинах!