Чай вважається досить популярним і затребуваним напоєм, адже він нас супроводжує у багатьох життєвих ситуаціях. До прикладу, коли неочікувано приходять гості, ми найчастіше пропонуємо їм саме цей напій для того, щоб посидіти та побесідувати в максимально комфортній атмосфері. Коли настає пора для ситного обіду, ми досить часто стараємося зафіналити його саме чаєм, аби підбадьоритись і втамувати спрагу. Цей продукт також ідеально зігріває взимку та дарує відчуття легкості влітку, коли на вулиці панує спека. А чи знали ви, що листовий чай популярний у багатьох країнах світу і у кожній з них його вживають по-різному? Дійсно, організація чайних церемоній є досить поширеним явищем, тому ми, компанія Royal LIFE, рекомендуємо вам ознайомитися з ними більш детально. Вам неодмінно буде цікаво, як вживають зелений і чорний чай у різних регіонах, на різних континентах!

 

Як чай листовий п'ють у різних країнах: традиції чайних церемоній!

Чай листовий вважається найбільш затребуваним у Китаї, Індії, Японії та Великобританії, у цих країнах без нього не обходиться жодне застілля і у багатьох випадках саме він є основною домінантою відпочинку. Щоб більш детально розібратися, як його споживають у даних країнах, ми рекомендуємо вам ознайомитися з такими цікавими фактами та традиціями:

зелений чай купити роял Лайф

каваВ Китаї для проведення вдалої церемонії купити чай недостатньо, оскільки дуже важливим є посуд, у якому він має заварюватися. Цю дію найчастіше виконують китайці в глиняних, скляних чи порцелянових чашках, візуально нагадуючих піалу з кришечкою. Найпопулярнішим сортом у представників такої національності є жовтий пуер, напій, що упаковується в формі цеглинок або куль, розсипається в кружку та занурюється у гарячу воду. Традиції чаювання в Китаї вкорінилися з давніх давен, напій вживають в знак поваги, в честь важливих у житті подій, під час сватання у сільських місцевостях.
каваВ Індії великим попитом користується чай чорний. Багато секретів його приготування були взяті з культур Англії та Китаю. Індійці виділяють три основні види чаювання: Ассам, де застосовується найміцніший сорт, Дарджилінг, для організації якого заварюється напій з фруктовими нотками, і Нілгірі, що не обходиться без чаю з освіжаючим смаком і приємним ароматом. Кожна адміністративна територія Китаю славиться унікальною культурою, проте традиційним сортом вважається масала. Щоб надати продукту особливого присмаку, індійці до нього додають імбир, корицю, кардамон, чорний перець, гвоздику. Майже у всіх випадках застосовується молоко для придання солодкості, ніжності, м'якості.
каваВ Англії чай у більшості випадків доповнюється цукром і молоком. Одна з найвідоміших традицій британців – пити напій о 5 годині дня. Вона була введена англійською королевою Анною у 1840 році. Вечеря тоді подавалась пізно, близько 8 години вечора і королева встигала зголодніти до 4-ї години дня. Щоб втамувати голод, вона наказувала подавати їй чай, хліб з маслом і тістечка. Незабаром це стало звичкою не лише для королеви, а й для багатьох англічанок. Представниці вищих верств населення приймали гостей між 4 та 5 годинами. Вони обмінювалися плітками, планували вечори та знайомилися з новими людьми. Іноді леді приходили лише на 10-15 хвилин, тому що їм потрібно було встигнути відвідати кілька таких чаювань.
каваЖителі Японії найчастіше приймають рішення зелений чай купити, а саме сорт матчу. До речі, даний продукт виконує роль не лише тонізуючого напою, а й корисної харчової добавки, адже його часто додають японці до десертів, локшини й інших страв.

Після того, як ви вже ознайомилися з традиціями у різних країнах світу, ми, український виробник Роял-лайф, рекомендуємо вам чай замовити саме у нас. Звичайно, відтворити чайні церемонії навряд чи вдасться без жодного досвіду, але ми гарантуємо, що від нашої продукції ви неодмінно отримаєте максимальну насолоду!

чорний чай купити royal life

Надумали чай замовити - купуйте його у нас, у магазині Роял Лайф!

Якщо ви плануєте зелений чи чорний чай купити, звертайтеся до нас. Ми ведемо плідну співпрацю з багатьма плантаціями, тому відмінну якість продукції обіцяємо. У нас ви можете придбати як традиційний чай з Індії та Цейлону, так і цікаві позиції з розмаїттям смаків. Окрім цього, у нашому каталозі представлені популярні сорти пуер і каркаде, які ідеально бадьорять і дарують хороший настрій. Ми маємо в наявності і продукцію, що характеризується лікувальними та профілактичними властивостями. Для таких цілей оберіть “Поліський луг”, наповнений вишуканим трав'яним смаком і доволі насиченим ароматом. Оберіть улюблений вид листового чаю і замовте його онлайн на нашому сайті royal-life.ua або по телефону з доставкою по всій Україні. На оформлення замовлення ви витратите мінімум часу, проте ми впевнені, що отримаєте дійсно високоякісний напій за доступною ціною. Визначтесь з тим, купити зелений чай чи чорний, і насолоджуйтеся улюбленим напоєм у колі близьких чи пригощайте ним своїх клієнтів, працівників.