Щоб листовий чай якомога довше зберігав свої корисні та смакові властивості, а також аромат, вам слід детальніше дізнатись про те, як його правильно зберігати. Це доволі вибагливий продукт, який не є стійким до підвищеної вологості та температури повітря, окрім цього, він втрачає свої якості в результаті впливу ультрафіолету. Щоб чай листовий справді тішив вас своїм насиченим ароматом і унікальним смаком, подбайте про його правильне зберігання. А для цього враховуйте безліч нюансів. Наш магазин Royal LIFE зібрав для вас декілька важливих порад, які допоможуть споживати напій із такими ж характеристиками, які задумав виробник.

зелений чай купити

Натуральні чаї: як зберігати їх правильно?

Умови і термін зберігання чаю є взаємопов'язаними, тому від того, де він буде знаходитись, залежать всі його корисні та смакові характеристики. Щоб цей напій тривалий час тішив вас і близьких, бадьорив і приносив справжню насолоду, дотримуйтесь таких правил:

кава Забезпечте продукту надійний захист від проникнення сонячних променів. Найкращим місцем для його розташування є кухонна шафа, а резервуаром - непрозора ємність для зберігання чаю. Доволі популярним вважається посуд із кераміки, скла та харчового пластика. Окрім цього, справжні чаємани рекомендують обрати багатошарові фольговані зіп-пакети. Вони не займають в шафі багато місця та вважаються досить зручними у користуванні, адже дають змогу краще контролювати залишок продукту. Оскільки натуральні чаї мають особливість вбирати сторонній запах, потурбуйтесь про те, щоб резервуар був герметичним і ідеально чистим.
кава Вороги №1 листового чаю - підвищена вологість і температура повітря. Коли у продукт проникає волога, він моментально пліснявіє, внаслідок чого стає не те, що несмачним, а небезпечним до вживання. Єдиний контакт води з чаєм допускається при його заварюванні. 
кава Смакові властивості напою залежать від терміну його придатності. Перед тим, як купити чай, завжди звертайте увагу на дату не пакування, а збору. В середньому термін придатності напою на основі трав становить 1.5 роки, а пуеру чи червоного - від 5 до 10. Зелений чай не втрачає своїх особливостей протягом 1 року, а чорний чай дозволяється споживати 1-2 роки від дати збору.

Тепер ви знаєте, як зберігати чай правильно, проте якщо з певних причин рекомендації не були дотримані і продукт змінив свої властивості, не поспішайте його викидати. Він зможе виступати як дезодорант для кухонних шафок і холодильника. Для цього перекладіть його у тканинні мішечки і розмістіть там, де виникла потреба усунути сторонній запах.

Купити чай у Роял лайф, аби відчути всю унікальність цього напою!

зелений чай

Оскільки кожен напій у різних виробників є індивідуальним, умови зберігання чаю варто дотримувати з урахуванням інформації, вказаної на упаковці. Якщо ви плануєте справді якісний чай натуральний купити, який підкорить серце навіть найвибагливішого гурмана, здійсніть його замовлення на нашому сайті royal-life.ua. У нас ви знайдете найпопулярніші сорти даного напою, серед яких:

кава традиційний чорний чай, експортований з Індії та Цейлону;
кава зелений чай, купити який варто для підвищення тонусу;
кава розмаїття позицій з натуральними фруктами та ягодами;
кава каркаде, який подобається за насичений рубіновий відтінок і чітко виражені смакові якості;
кава трав'яний чай "Поліський луг", насичений унікальними смаковими й ароматичними властивостями та інші варіації.

Наш інтернет-магазин кави та чаю Роял Лайф впевнений у відмінній якості продукції, що є в наявності, адже ми ведемо плідну співпрацю з найвідомішими світовими плантаціями. Чай натуральний , купити який пропонуємо ми, наділений особливим шармом, завдяки йому ви відчуєте кожну ароматичну нотку та неповторний післясмак. Виберіть улюблений сорт листового чаю та насолоджуйтесь ним або ж використайте як смачний подарунок для близьких. Здійснивши замовлення у нас, ви не тільки отримаєте напій відмінної якості, а й зможете розглянути його з дещо іншої сторони. 

Купуйте найсмачніший натуральний листовий чай, а щоб він не втрачав первинних властивостей, подбайте про правильність його зберігання. Ми впевнені, що з такими знаннями продукт прослужить ще довше та тішитиме вас своєю неповторністю допоки не закінчиться.