Культура чаювання зараз настільки різноманітна, що не завжди вдається встигати за нею. Чай заварюють різних сортів, та й способи його приготування можуть пропонуватися на будь-який смак. У вже готовий напій можуть додавати традиційно цукор і лимон, а щоб дещо урізноманітнити його смак, часто застосовують молоко, корицю та інші інгредієнти. Вживати цей тонізуючий продукт можна гарячим і охолодженим. Дійсно, варіантів приготування і вживання напою існує безліч, і з цим, звичайно, важко посперечатися. Але коли доходить справа до вибору продукції, найчастіше справжні чайомани або ж початківці задають найпоширеніше запитання: “Який чай краще: листовий чи в пакетиках?” Ми, виробник Роял-лайф, постараємось вам детально описати головні відмінності даних товарів і на якому варіанті все ж краще зупинити свій вибір.

 

Що краще: листовий чай купити чи у пакетиках?

Щоб купити чай, який повністю задовольнить ваші потреби, завжди враховуйте те, у чому планується його заварювання, для яких цілей він обирається і який результат ви бажаєте отримати. Різниця між пакетованим і листовим продуктом полягає у таких важливих моментах:

купити чай розсипний роял лайф

каваЯкості. Справа йде саме про якість сировини, багато хто може подумати, що чай в пакетиках створюється із залишків і сміття, проте така думка хибна. Виробники, які цінують свою репутацію, ніколи не застосовуватимуть “чайного пилу”. Різниця між розсипною та пакетованою продукцією полягає в тому, що остання отримується в результаті розкришування листя і уламків, що втратили форму, вони пропускаються між зубчастими роликами для створення однорідних фрагментів або ж, як ще кажуть, “дрібнодиспенсерних фракцій”.
каваСорті. Чай на вагу отримується в результаті застосування кращих сортів, візульно ви бачите та можете неозброєним оком оцінити, що вживаєте. Основна відмінність між розсипною і продукцією з пакетиків - вихідна сировина. Перевага листового чаю - ретельне сортування перед сушінням і ферментацією, у хід йдуть виключно найкращі частини чайного куща: верхні перші листочки, бруньки і бутони, що ще не розгорнулися. Окрім цього, сировина для листового чаю, у тім числі преміальних сортів збирається з чайних дерев і кущів, які є результатом тривалої селекції та ретельного відбору. Зрозуміло, що таку розкіш нерентабельно витрачати на подрібнення і набивання пакетиків. Як правило, для цього застосовується продукція масового збору, де врожайність з плантації більш пріоритетна за багатство смаку і насиченість аромату.
каваШвидкості заварювання. Ні для кого не є секретом, що листовий чай потрібно заварювати в окремому посуді. Щоб він настоявся, необхідно чекати, а це не для всіх є пріоритетом. Через активні темпи життя люди хочуть якнайшвидше приготувати улюблений напій і його випити, а не витрачати час на його заварювання. Хоча якщо ви є справжнім цінителем чайних смаків, то варіант у пакетиках вам не підійде, адже від нього ви не отримаєте такої насолоди, як хотілось би.
каваЦіні. Розсипні натуральні чаї обходяться дорожче, тому якщо ви бажаєте зекономити кошти, обирайте пакетовані. Але знову ж таки до цього питання варто підходити раціональніше. Пам'ятайте, що чай листовий ви можете заварювати багато разів, до того ж кращі сорти витримують більше десятка проливів, набуваючи нових відтінків смаку та післясмаку. Чайний пакетик, який заварюють не один раз, доречний тільки в анекдотах.
каваЕкологічності. Якщо купити чай на вагу, а після використання його винести на смітник, то він стане мінеральним добривом. Продукція у пакетиках лише збільшує кількість пластику, що ітак важко розкладаєтья. Висновок - коли вибір товару залежить від його безпеки, то тут однозначно провідні позиції займає розсипний.

Обирайте на свій розсуд, яка продукція вам підходить по всіх критеріях, проте ми, виробник Роял Лайф, все ж рекомендуємо листовий натуральний чай купити, наповнений насиченим смаком і неповторним ароматом.

 

Якщо ви досі думаєте, де найкращий чай купити, ласкаво просимо у наш інтернет-магазин!

чай в пакетиках купити royal life

Ми, як, популярний український виробник чаю Royal life, радимо звернути увагу саме на нашу продукцію. На нашому сайті royal-life.ua ви можете чай купити на будь-який смак. У нас представлені як класичні сорти “Індія” та “Цейлон” для поціновувачів незмінних традицій, так і чудові варіанти з розмаїттям смаків. Окремої уваги заслуговує чай з фруктами, ягодами, травами, який не лише дарує приємні смакові відчуття, а й вважається надзвичайно корисним для здоров'я.

У нас замовити чай справді вигідно, адже ціни на товари доступні, а при покупці крупними партіями діють знижки. Окрім цього, якщо ви, будучи оптовиком, здійсните замовлення на суму понад 2000 грн., то доставка у ваш регіон здісниться абсолютно безкоштовно. Ми впевнені у відмінній якості продукції, що пропонуємо, адже ведемо уже протягом багатьох років тісну співпрацю з найвідомішими плантаціями з різних куточків світу. А це означає, що купуючи найкращий чай у нас, вам вдасться не лише задовольнити індивідуальні потреби, а й вдало вести свій бізнес. Купуйте у нас з вигодою і отримуйте продукцію відмінної якості!