Багато хто вже встиг оцінити листовий чай пуер за вишуканий смак, інші його вживають задля бадьорості, а ще є окрема категорія людей, які обожнюють цей напій через безліч корисних і лікувальних властивостей. Одне можна сказати без жодних сумнівів - цей продукт є унікальним і особливим, тому заслуговує окремої уваги. Якщо ви його ще не куштували або споживали, проте не вдавалися в деталі, ми, українська компанія Royal life, раді з вами поділитися корисною інформацією щодо даного напою.

 

Що важливо знати про пуер чай: властивості, різновиди, правила заварювання!

Якщо у вас виникло бажання купити чай пуер, тоді вам слід знати про те, що він може зберігатися роками. Більш того, чим більшу витримку має продукт - тим дорожче він ціниться. До екземплярів преміум-класу відносяться ті, що зберігаються понад 20 років. Як і інші види чаю, пуер властивості має корисні, проте сьогодні ви можете зустріти в інтернет-просторі безліч неправдивої інформації щодо особливостей даного напою. Давайте разом із нами, з компанією Рояллайф, розберемо більш детально, які чай пуер властивості має, а які - ні, для прикладу:

чай пуер властивості роял лайф

каваДійсно, цей напій тонізує, проте по рівню бадьорості він нічим не сильніший за міцну каву.
каваНезважаючи на поширену думку, що пуер спалює жир і прискорює метаболізм, це не зовсім так. Продукт не сприяє швидкому схудненню, але при регулярному його вживанні він позитивно впливає на систему травлення, допомагає їжі краще засвоюватися.
каваПуер чай властивості має різні, у тім числі зміцнюючі імунітет. Це досягається за рахунок того, що він містить антиоксиданти.
каваНапій нормалізує рівень холестерину, оскільки активує вироблення природного регулятора ловастатину.

Якщо ви вже знаєте, що таке пуер і чим він корисний, вам не завадить більш детально ознайомитися і з тим, який все ж можна купити чай. Насьогодні представлено 2 види даного напою:

  • Шу Пуер або чорний. Смак у нього насичений, з чітко вираженими кавовими та деревними нотками.
  • Шен Пуер або зелений. Від свого попередника він відрізняється більш м'яким і приємним присмаком, в ароматі відчуваються квіткові, ягідні, фруктові ноти.

Справді, чай пуер вважається унікальним продуктом тому, що особливою є і технологія його приготування. Щоб насолодитися всією вишуканістю напою, вам варто знати наступне:

купити чай royal life

  1. Чайник для заварювання рекомендується попередньо обробити окропом.
  2. Першу воду потрібно завжди зливати, а період настоювання чаю не повинен перевищувати 3-4 хв. Температура води в чайнику має бути максимальною, чим вона вища - тим насиченішим виходить напій. Ідеальним для заварювання пуеру вважається глиняний посуд.
  3. Подавати напій рекомендується в попередньо нагрітих чашках без приторних солодощів. Найкраще поєднувати пуер із сухофруктами чи чорним шоколадом.
  4. Після першого використання немає потреби викидати заварку. Щоб аромат вийшов таким же насиченим, кожен наступний період заварювання варто збільшувати на 30 секунд.

Запам'ятайте, щоб чай від виробника не втрачав своїх властивостей, вам варто його зберігати правильно. Для цього не підходять целофанові пакети та герметично закриті банки. Найкращим рішенням є зберігання напою у рідній упаковці подалі від прямих сонячних променів, приправ і спецій.

 

Купити чай у Роял Лайф - відчути істинній смак тонізуючого напою!

Вас цікавить, де пуер чай купити, - це можна зробити у нас. Ми реалізуємо виключно якісну продукцію провідних чайних плантацій, тому вона характеризується відмінним смаком і вишуканим ароматом. Крім цього, товари правильно зберігаються та фасуються в упаковки, що не мають стороннього запаху та не поглинають вологу. До речі, чай замовити у нас можна не лише пуер, вашій увазі пропонуються напої з Індії та Цейлону, каркаде, позиції з розмаїттям смаків і трав. Якщо вам подобається смакувати чаєм, обирайте свого фаворита саме у нас! Ми маємо що запропонувати навіть для найвибагливіших гурманів! Здійснити замовлення ви можете як у режимі онлайн на нашому сайті royal-life.ua, так і безпосередньо за номером 067-722-95-21.