Одним із найважливіших етапів у процесі приготування кави є правильне подрібнення зерен. Іноді виникають ситуації, коли при попаданні в кавоварку чи фільтр мелена кава здавлюється або ж закупорюється. Таке явище не є нормою, і виникає воно в результаті різних причин. Щоб кава натуральна мелена тішила вас насиченим смаком і бездоганним аромоксамитом, вам варто детально розібратися, з чим пов'язаний ефект її “задихання” та як його уникнути. 

купити каву мелену

Мелена кава приготування: яку купити мелену каву, щоб уникнути ефекту “задихання”?

Перед тим, як купити каву мелену, варто визначитись, який тонізуючий напій плануєте готувати: еспресо, американо, лате, капучино та інші. “Задихання” продукту може виникати з таких причин:

каваНизька якість помелу кавових зерен. Коли зерна перемелюються хаотично та нерівномірно, а також в результаті отримання надто дрібного порошку, кава забивається у фільтрі та кавомашині. Як результат - смак приготовленого напою виходить не таким насиченим, як хотілось би. Щоб цього уникнути, вам варто, перш за все, поцікавитись якістю помелу зерен і щільністю порошку. 
каваПомел, що не підходить для конкретного способу заварювання кави. Кавове зерно має доволі тверду та пористу структуру, де в кожній частинці порошку накопичуються ефірні олії та інші речовини, що вивільняються під час заварювання. Чим грубший помел кави, тим більше таких компонентів зберігається всередині неї і, відповідно, для їх розкривання знадобиться більше часу. Такий тонізуючий напій використовується при тривалому заварюванні, адже при швидкому приготуванні весь спектр смаків не встигає розкритись. Якщо ж ви вирішили купити мелену каву дрібного помелу, то варто розуміти, що такий продукт призначається для швидкого заварювання, коли екстракція проходить значно швидше.
каваНеправильна кількість кави. Коли ви насипаєте забагато порошку, він забивається. Як результат - напій не вийде таким міцним і насиченим, як хотілось би. Саме з цих причин обирайте ту міцність кави, яка підходить саме вам. І у такому випадку твердження “чим більше - тим краще” не є актуальним.
каваНеправильна робота кавомашини. Коли ви використовуєте рожкову, автоматичну чи професійну кавоварку, вам необхідно періодично її чистити та й загалом стежити за її функціоналом. Якщо використовується мелена кава, приготування має бути таким, аби фільтр чи кавове обладнання не забивалось. Розв’язання проблеми наступні: спробувати обрати іншу каву, а коли нічого не змінилось, скористатися послугами майстрів, що спеціалізуються на ремонті кавових апаратів.
каваНизька температура води. Коли вона недостатньо гаряча, порошок “задихається”, а тому стежте за тим, аби вода була відповідної для заварювання температури.

 

 

Здавлювання та закупорювання кави в фільтрі чи кавомашині може виникнути в результаті багатьох факторів. Перевірте, чи немає такої неприємності у вас і усуньте її правильно!

купити мелену каву

Чому купити каву мелену варто від українського виробника Royal Life?

Щоб не виникало проблем, пов'язаних із “задиханням” кави, обирайте якісну продукцію. І саме такими є товари Royal-Life - якісна мелена кава від українського виробника. В наявності є широкий асортимент тонізуючих напоїв, а саме:

кавамоносорти;
кавакупажі, де арабіка ідеально поєднується з робустою в різному процентному співвідношенні;
кавакава зі смаком карамелі, вишні, шоколаду, горіха, лікерів, рому, капучино, тірамісу та з іншими цікавими нотками.

 

Можливо,вас зацікаитьЯкі смаки чаю будуть популярними у новому році? Огляд Роял-Лайф

 

У нас пропонується не лише продукція в роздріб, а й кава мелена оптом. Це чудове рішення для власників готельно-ресторанного бізнесу, малих середніх чи великих компаній, підприємств, що спеціалізуються на наданні послуг клієнтам. Опт кави - також ідеальний вибір для істинних кавоманів, які не уявляють бадьорого ранку та продуктивного дня без тонізуючого напою. Арабіка, робуста, бленди і натуральна мелена кава зі смаками від Роял-Лайф - запорука вишуканого смаку та витонченого аромоксамиту. Це справді якісний продукт, який не “задихається” і в якому розкриваються всі смакові відтінки!