Приготування кави відразу після сну для багатьох стало незмінною традицією. Деякі люди настільки до цього звикли, що без даного напою просто не можуть повноцінно прокинутися та розпочати вдало свій день. Дійсно, кава - це продукт, який заряджає організм енергією та набагато швидше активує сили. Завдяки тому, що вона сприяє виробленню "гормону щастя", у людини, що випила філіжанку напою, піднімається настрій. Ще одна перевага - вміст антиоксидантів, які зберігають ясність мислення та знижують ризик розвитку хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Можна зробити висновок, що цей напій справді корисний, але щоб він не наніс організму шкоди, потрібно детально розібратися в тому, як правильно пити каву зранку та коли це краще починати робити. Корисні поради готові надати ми, український виробник тонізуючого напою Роял лайф. Ми знаємо все про тонкощі вживання та правильність споживання для багатьох чи не найулюбленішого продукту - кави.

 

Чи корисною є ранкова кава: причини купити каву оптом чи в роздріб в Роял Лайф

Ітак, якщо вас все ж зацікавила кава, замовити варто виключно якісну продукцію. Ми радимо відмовитися від вживання розчинної, адже її основу складають шкідливі хімічні речовини. Найкращим варіантом для вас стане свіжообсмажена натуральна кава від виробника Роял Лайф. Вона містить виключно поживні природні компоненти, що позитивно впливають на організм в цілому. Ми сміливо можемо зробити висновок, що якщо і хочеться випити філіжанку цього тонізуючого напою зранку, то варто обирати виключно натуральний продукт.

кава в зернах купити роял лайф

Незважаючи на те, що плюсів у кави доволі багато, її все ж не варто вживати натщесерце. Справа в тому, що вона може провокувати розлади ШКТ, підвищуючи кислотність секрету. Регулярне споживання кави зранку без їжі може призвести до розвитку хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Щоб не трапилось подібних проблем, ми рекомендуємо зранку поїсти і тільки після запланованого сніданку приступати до вживання тонізуючого напою. Якщо ви не звикли до такого раціону, то ми, як магазин кави royal-life.ua, рекомендуємо вам попередньо випити хоча б склянку води чи додати молоко.

Цікавим є і той факт, що відразу після пробудження рівень кортизолу, гормону стресу, доволі високий, а філіжанка кави провокує його збільшення. Саме з цих причин тонізуючий напій зранку - не найкращий варіант, ми радимо його вживати тоді, коли рівень кортизолу починає падати, а це стається після 10 ранку. Варто також зазначити, що коли організм гірше виробляє кортизол, від кофеїну ви не отримуєте бажаний ефект. Більш того, при вживанні кави після пробудження організм починає вимагати більшу дозу кофеїну, в результаті чого з'являється залежність.

Ми, виробник Роял Лайф, рекомендуємо вам вживати тонізуючий напій від 10.00 до 12.00 або ж з 14.00 до 17.00. У цей період ви отримаєте від продукту максимум користі та відчуєте його ефективність.

 

Яку ви можете купити каву оптом в інтернет магазині Роял Лайф?

купити каву в зернах оптом royal life

Якщо вас зацікавила смачна, запашна та якісна кава оптом чи вроздріб, звертайтеся до нас. Ми співпрацюємо з провідними світовими плантаціями, тому можемо вам запропонувати справді широкий асортимент продукції. Купити каву в інтернет магазині Роял Лайф ви можете як традиційну (арабіку чи робусту), так і правильно зіставлені купажі, де дані сорти гармонійно поєднуються. Крім цього, нам подобається вас приємно дивувати чимось цікавим і незвичайним. Якщо ви бажаєте скуштувати оригінальний напій, у таких випадках вам сподобається кава опт чи вроздріб з розмаїттям смаків.

У нашому магазині представлена абсолютно різна кава: в зернах купити ви її можете чи мелену. Обирайте відповідний товар в залежності від того, в чому плануєте його заварювати та кому збираєтеся подавати. Завдяки величезному вибору продукції, її відмінній якості, з нами вести співпрацю дійсно вигідно. Більш того, якщо ви здійснюєте замовлення крупними партіями, у нас кава оптом дешево обходиться, що дає можливість зекономити, проте тільки не на якості! У нас ви можете купити каву онлайн на сайті чи по телефону 067-722-95-21. Споживайте напій розумно і тільки в такому випадку він принесе вам виключно користь і неабияку насолоду!