Різні види кави мають індивідуальні особливості приготування, і саме від правильності виконання дій залежить смак і аромоксамит приготовленого тонізуючого напою. Якщо дотримуватися певних правил і нюансів в процесі заварювання та вживання, то тільки в такому випадку вдасться відчути усі тонкощі. У кожній країні каву готують і вживають по-різному, проте є певні спільні моменти, яких дотримуються всі кавомани.

 

Найпопулярніші види кавових напоїв: як їх правильно готувати, подавати та вживати?

Щоб детально розібратись у тонкощах приготування і вживання напою, що бадьорить і дарує заряд енергії з самого ранку, варто першочергово враховувати види кавових напоїв. До найпопулярніших відносяться наступні:

види кави роял лайф

каваЕспресо. Це легендарний напій, який характеризується насиченим смаком і ароматом. Щоб відчути максимальну насолоду, випивати його слід відразу після приготування, не чекаючи, поки він стане теплим. Подається еспресо в спеціальній кружечці - демітассе. Такий посуд переважно виробляється з товстого фарфору з маленьким діаметром дна. Разом з еспресо прийнято подавати воду кімнатної температури, яку потрібно вживати перед дегустацією напою для активації смакових рецепторів.
каваКава по-віденськи. Вона представляє собою еспресо з додаванням збитих вершків. Подавати напій потрібно відразу після приготування, щоб вершки не втратили своєї пишності. Перемішувати каву перед вживанням не потрібно.
каваКапучіно. Якщо вас цікавить кава в зернах чи мелена з ніжним присмаком, оберіть капучіно. Завдяки тому, що напій готується з додаванням молока, цукрувати його додатково немає необхідності. Піну також не потрібно перемішувати, її краще випити в комплексі. Подається капучіно при температурі 60-65 градусів.
каваРомано. Якщо бажаєте скуштувати нестандартні різновиди кавових напоїв, зверніть увагу на позицію з додаванням лимону. Романо вживати можна не лише гарячим, а й охолодженим. Готується напій на основі традиційного еспресо. Лимон додається на декілька секунд, після чого забирається, щоб уникнути зайвої гіркоти.
каваКоретто. Вирішили купити мелену каву та приготувати її за особливим рецептом - спробуйте коретто. Цей напій представляє собою класичний еспресо, після приготування якого додається міцний алкоголь, переважно, віскі чи коньяк. Найкраще його вживати в холодну пору, адже кава, створена таким чином, чудово зігріває.
каваАльтернативна кава. Якщо вам захотілось замовити каву в зернах чи мелену та потішити себе новинкою, спробуйте приготувати slow coffee. Для цього потрібно використати не кавомашину чи турку, а сифон, аеропрес або пуровер. Судячи з назви, напій потрібно пити довго і помаленьку. Коли slow coffee після заварювання трішки постоїть, він насититься киснем і у ньому розкриються нові смакові нотки.

Найкращою для приготування перелічених вище напоїв стане кава робуста або бленди. Така продукція характеризується чітким аромоксамитом і насиченим смаком. Якщо цікавить неповторна кава від виробника, зверніться в інтернет-магазин Роял Лайф. Тут є все, що потрібно, для приготування ідеального тонізуючого напою.

види кавових напоїв royal life

Якщо й купити каву в інтернет-магазині, то тільки в Роял Лайф!

Виробник кави Роял Лайф з 2012 року веде тісну співпрацю з найвідомішими плантаціями із Мексики, В'єтнаму, Куби, Танзанії, Перу, Індії та інших регіонів. Купити каву в інтернет магазині ви можете на будь-який смак, у нас представлена як традиційна арабіка та робуста, так і унікальні купажі, де вони гармонійно між собою поєднані. Ви також знайдете дегустаційні набори для справжніх кавоманів, що включають кілька сортів ідеально обсмаженої кави.

Кава від виробника Роял Лайф підходить не лише для задоволення особистих потреб, а й для використання в бізнесі. Якщо ви є власником бару, ресторану чи кав'ярні, спробуйте купити каву мелену чи в зернах, продукція неодмінно потішить ваших відвідувачів. Окрім того, приємно здивуйте своїх колег, замовивши для них тонізуючий напій оптовими партіями. Кава Royal life - чудова можливість отримувати незабутні відчуття від смаку й аромоксамиту в кожній чашці!