Купаж кави це суміш із оригінальними смаковими та ароматичними властивостями. А купажування – процес створення збалансованих сумішей. Основне завдання створення бленду – досягнення такого результату, коли смакові особливості кавових зерен вдало доповнюють один одного, зберігаючи тонкі ароматичні відтінки.

 

Купаж кави та продукт одного походження: основні відмінності

У купажі кави для збалансованого поєднання змішуються сорти з різних країн вирощування, арабіка та робуста, а також різні методи обробки. Кави купаж – це відмінний варіант для людей, які люблять експерименти, оскільки кожен бленд народжується в процесі пошуку нової комбінації смаку та аромату.

Деякі особливо ексклюзивні сорти не змішуються, а обсмажуються, як так звані продукти «одного походження» або Single-Origin Coffee чи просто – моносорт. Це кава, що була вирощена в одному конкретному місці, зібрана з однієї плантації в один урожай. В основному продукція «одного походження» визначається спеціалістами кавового ринку як така, яка походить тільки з однієї ферми. Ці кавові зерна є максимально чистими, не змішаними з іншими. Яка різниця між сумішами та кавою «одного походження»? Основними відмінностями можна вважати:

купаж кави роял лайф

каваДоступність. Через географічні обмеження доступність кави в зернах одного походження досить обмежена, особливо, якщо вона отримана з конкретної ферми. Адже кава сезонна й не може виготовлятися у великих кількостях. Оскільки в купажах поєднуються різні види кави, то вони доступні весь рік.
каваЦіну. Моносорти звичайно дорожчі, ніж суміші, адже вони ексклюзивні.
каваСмак. Single-Origin Coffee може мати різний смак від сезону до сезону. Це зумовлено погодними умовами та природними особливостями моносортів. В купажах кава може бути взаємозамінною для досягнення стабільних смакових характеристик.

Якщо не знаєте, що обрати купаж кави, або вибрати продукт одного походження. То знайте, що все залежить від ваших особистих уподобань. Якщо вам подобається стабільний смак, то вам підійдуть суміші. Любите різноманітні смаки? Тоді моносорт гарантовано дивуватиме вас із кожним ковтком.

 

Яку каву купити в сумішах можна на сайті royal-life.ua?

Магазин Роял-Лайф потурбувався про те, щоб ви могли спробувати найсмачніші кавові бленди. Ми пропонуємо своїм клієнтам кілька варіантів:

купаж кави це royal life

  • Espresso – 10% арабіки та 90% робусти;
  • City –50% на 50%;
  • Espresso Original – 90% арабіки та 10% робусти та ін.

Покупці зможуть оцінити тонкий та ніжний смак цих блендів, замовивши їх в нашому онлайн-магазині «Роял Лайф». Кожен бленд – ексклюзивна композиція, яка доступна клієнтам зі швидкою доставкою по Україні «Новою Поштою» та «УкрПоштою». До того ж в каталозі можна знайти дегустаційний набір кави. Ви можете вигідно купити набір кави Premium Mix, Strong Mix, Light Mix, Exotic Mix.

Обрати каву

 

Чому варто купити зернову каву у виробника Royal life?

Не відмовляйтеся від нових смаків купажів, щоб повною мірою відчути магію свіжообсмаженої кави royal-life.ua. Смачну та ароматну каву в зернах купити в Києві в компанії «Роял-Лайф» завжди правильне рішення, бо для нас якість та репутація понад усе! В каталозі представлений великий асортимент ексклюзивних сумішей із добірних сортів, які створюють наші талановиті майстри. Купити каву в інтернет-магазині ви можете онлайн чи в телефонному режимі.

Замовникам також доступна кава оптом в зернах арабіка та робуста. Її підприємці можуть замовити для свого бізнесу за помірними цінами від виробника. Доставка замовлень на суму понад 2000 гривень здійснюється нашим коштом. Отримайте заряд бадьорості на весь день завдяки чудовому напою із кавових зерен компанії Royal life!