Кава оптом переважно обирається для вдалого ведення бізнесу. Її часто купують власники готелів, ресторанів, кафе, барів, кав'ярень чи невеликих кіосків. Крім цього, купити каву недорого гуртом хочуть володарі маленьких фірм чи крупних підприємств, де у штаті є офісні працівники. Замовляючи для них цей тонізуючий напій, директор проявляє турботу, а також дає змогу швидко й ефективно підвищити працездатність протягом виснажливого робочого дня. Придбати найкращий тонізуючий напій оптом ви можете у нас, у компанії Роял Лайф. Ми реалізуємо широкий асортимент продукції на будь-який смак. У нас представлені вишукані моносорти з перевірених світових плантацій Індії, Мексики, Колумбії, Камбоджі і інших регіонів, авторські бленди та позиції з розмаїттям цікавих смаків. Перед тим як замовити відповідну продукцію ми, виробник кави Роял-лайф, рекомендуємо врахувати певні моменти для максимально вдалого прийняття рішення.

 

Мелена чи кава в зернах оптом: як обрати ідеальний напій?

Якщо вас зацікавила кава, купити її ви можете у нашому інтернет-магазині. Через те, що у нас представлений широкий асортимент тонізуючих напоїв, вам варто правильно їх обрати. А для цього ми рекомендуємо враховувати наступне:

кава оптом купити royal лайф

каваТехніку приготування напою. Якщо ви плануєте заварювати продукт у автоматичному чи професійному кавовому апараті, краще надавати перевагу каві в зернах. Коли для приготування напою ви застосовуєте турку чи, до прикладу, френч-прес, то для таких випадків актуальною є кава мелена оптом.
каваСорт напою. Перш за все, ми радимо вам проаналізувати ринок і з'ясувати, який вид напою є найбільш затребуваними і найшвидше розкупляється. Багато професійних бариста вважають, що найкращою по праву вважається кава в зернах оптом. І це насправді так, адже для отримання насиченого напою з неповторним аромоксамитом застосовуються свіжозмелені кавові зерна. Проте якщо ви хочете запропонувати гостям чи клієнтам вишукані купажі чи оригінальні позиції зі смаками, тоді варто обрати мелену каву.
каваТип помелу. Якщо ви зупинили свій вибір на меленій каві оптом, зверніть увагу на спосіб приготування напою, який застосовуватимете. До прикладу, найбільший (1 мм) тип помелу призначений для френч-пресу, середній (0.3 мм) - для отримання капучіно, дрібний (0.1 мм) - для джезви або турки.
каваСорт. Якщо вас зацікавила ідеальна кава, купити оптом яку ви можете у Роял Лайф, поцікавтесь сортом. Арабіка характеризується приємною кислинкою та доволі насиченим аромоксамитом, а робуста, навпаки, має щільний гіркуватий присмак і вважається більш міцною. Придбати оптом ви можете як моносорти, так і ідеально зібрані бленди, де робуста й арабіка чудово поєднуються. До речі, наш інтернет магазин кави реалізує безліч не лише купажів, а й продукції зі смаками, тому ви неодмінно залишитеся задоволеними асортиментом товарів.
каваКраїну-виробника. Пам'ятайте, що смак тонізуючого напою залежить від того, у якому конкретно регіоні був зібраний урожай. Наприклад, продукт із Бразилії має легку кислинку та специфічний горіховий післясмак, з Ефіопії - високу щільність із легкими фруктовими нотками, Індонезії - із деревними та солодкими.

Обирайте улюблену продукцію гуртом з урахуванням перелічених вище моментів і тільки у такому випадку вам вдасться догодити тим, хто буде її куштувати. А щоб точно не помилитися й остаточно визначитися зі своїми фаворитами, ми пропонуємо вашій увазі актуальні дегустаційні набори. Відчуйте різницю смаків, ароматів і приймайте вірне рішення!

 

кава купити від виробника роял лайф

Якщо цікавить кава оптом, купити її на вигідних умовах можна в нас!

Наша кава українського виробництва Роял Лайф найкраща, як і наше обслуговування. Нас люблять і цінують оптовики за наступне:

  • широкий асортимент моносортів із різних регіонів, блендів і продукції з цікавими смаками;
  • демократичні ціни, адже ми не є посередником;
  • можливість зекономити при оптових закупівлях продукції;
  • безкоштовну доставку при замовленні на суму від 2000 грн.;
  • індивідуальний підхід, професійні консультації.

Заходьте на наш сайт royal-life.ua і замовляйте найкращу продукцію оптом. Royal life стане чудовим поштовхом і основною причиною вдалого ведення бізнесу та активного просування вашої улюбленої справи. Дивуйте клієнтів, гостей чи своїх працівників ідеальними тонізуючими напоями на будь-який смак. Потрібна краща кава оптом - купити її на вигідних умовах ви зможете тільки у Роял Лайф!