Зранку так хочеться насолодитися смачною та запашною кавою, яка неодмінно подарує бадьорість і принесе неабиякий заряд енергії та сил. Коли вживання окремо м'якої арабіки чи більш насиченої з гірчинкою робусти недостатньо, ідеальним рішенням стане купаж кави або бленд. Він представляє суміш моносортів, дія якої спрямована на отримання більш повного та багатогранного смаку, тонких ароматичних відтінків. Купажі кави включають не лише мікс сортів, а й різні методи обробки, ступені обсмажування зерен, тому бленди - це ціле мистецтво, що потребує наявності неабиякого уміння та навиків, адже варто чітко розуміти, який смак і аромоксамит повинен бути у філіжанці з уже завареним тонізуючим напоєм. Головною особливістю правильного купажування вважається наступна: властивості різних сортів мають не приглушати, а, навпаки, доповнювати один одного, створюючи ідеальний тандем. Коли спостерігається збій, властивості перебивають чи зовсім не поєднуються між собою, це свідчить про те, що кава купаж складений невірно. Як показує практика, більшість сортів арабіки "губляться", якщо їх частка становить менше 10%. Замовити каву в блендах, яка чудово смакує та насичена неповторним ароматом, пропонує компанія royal-life.ua. Вона є виробником не лише моносортів, привезених із провідних світових плантацій, а й унікальних купажів.

 

Купажі кави від виробника Роял-лайф: які бленди користуються найбільшим попитом серед справжніх гурманів?

Магазин кави Роял-лайф має в наявності найкращі кавові купажі, які приносять задоволення навіть найвибагливішим гурманам. Провідні позиції займають наступні:

купаж кави роял лайф

каваCity, де рівно 50% складає арабіка і 50% - робуста. Смак завареного напою яскраво виражений, проте приємний, у ньому присутні ніжні шоколадні нотки, але за рахунок додавання робусти він заряджає енергією, оскільки містить кофеїн у необхідному співвідношенні.
каваCity Netwite. Така мелена чи зернова кава має досить насичений смак, проте у ній на 60% переважає арабіка, яка гірчинку перебиває приємною м'якістю. Заварений напій ідеально підходить для тих, хто хоче зранку отримати заряд бадьорості, але ставить на перше місце ніжність смаку.
каваEspresso. Післясмак у цієї продукції стійкий, щільний, тривалий і чітко виражений, адже кава від виробника на 90% складається з робусти. Це чудовий вибір, коли потрібно швидко прокинутися та отримати максимальний прилив енергії. 10% арабіки злегка пом'якшують смакові нотки, проте гірчинка та кислинка переважають.
каваSlow Roast Aroma. Це відносно міцний напій з незначною кислинкою, адже до його складу входить 20% арабіки та 80% робусти. Аромоксамит насичений, виразний і досить стійкий, тому цей бленд припаде до душі справжнім кавоманам.
каваКупаж, у якому 90% міститься арабіки і 10% - робусти. Таке процентне співвідношення створює ніжний смак з легкою гірчинкою. Якщо потрібна кава, купити яку потрібно не для бадьорості, а для отримання легкого гастрономічного задоволення, то цей варіант вважається найбільш ідеальним.

На royal-life.ua представлені і інші бленди, але саме ці є одними з найпопулярніших. Їх досить часто обирають не лише для власного споживання, а й у бізнесі, адже у кожного клієнта кав'ярні, ресторану чи спеціалізованого кіоску індивідуальні смакові побажання та пристрасті.

кава купаж royal life

Купити каву в інтернет магазині Роял Лайф - це подарувати нові смакові відчуття собі та близьким, вдало розширити асортимент для бізнесу!

Замовити каву у блендах від українського виробника Роял Лайф варто, перш за все, тому, що він веде пряму співпрацю з провідними плантаціями з Південної Америки, Африки, Азії. В каталозі представлені виключно найкращі купажі, які створюють ідеальний аромоксамит в залежності від побажань клієнтів. Кожен бленд - це ексклюзивна композиція, яка смакує по-особливому. Якщо цікавить мелена чи кава зернова, купити її варто у Роял Лайф ще й наступних причин:

купажі кави роял лайф

  1. Компанія готова надати професійні консультації. Якщо потрібен детальний опис того чи іншого продукту, слід звернутися до кваліфікованих менеджерів. Вони порадять, який напій краще обрати у різних випадках в індивідуальному порядку, враховуючи побажання та потреби своїх клієнтів.
  2. На всю продукцію надається гарантія, адже виробник впевнений у її відмінній якості. Купити каву в інтернет магазині слід тому, що він відповідає за те, що продає. Це ідеальне рішення, особливо для тих, хто здійснює оптову закупівлю товарів.
  3. Доставка здійснюється швидко. Виробник відправляє товари “Новою поштою” та “Укрпоштою” без затримок, терміни поставки залежать від особливостей компанії-перевізника та відстані. Для того, щоб купити каву мелену чи в зернах, достатньо зателефонувати менеджерам або ж оформити замовлення в онлайн-режимі на сайті.

Бленди – чудова нагода подарувати собі та близьким незабутні хвилини насолоди! Гурмани неодмінно оцінять купажі, як і власники кавового бізнесу, адже дуже важливо догодити кожному клієнту не лише смачним і запашним, а й відповідним до його потреб напоєм. Українська компанія Royal LIFE – це виробник, для якого найкраща якість і бездоганна репутація понад усе!