Будучи власником кав'ярні, вам варто пропонувати відвідувачам широкий асортимент кавових напоїв. Чим більший їх вибір - тим цікавішим буде заклад. Звісно, коли заходить мова про асортимент кави, варто потурбуватись, щоб в наявності була продукція не лише з вмістом кофеїну, а й без нього. Декаф - це така ж смачна і ароматна кава, де у складі відсутній кофеїн. Продукт отримується внаслідок спеціальної обробки кавових зерен, а отже вважається повністю натуральним. Розгляньмо, чому безкофеїнова кава для кав'ярні - ідеальне рішення для вдалого ведення бізнесу та приваблення клієнтів.

Чому варто купити каву без кофеїну для кав'ярні та хто її замовлятиме?

 

Кава без кофеїну рекомендується до вживання з низки причин:

кава у період вагітності;
кава під час годування грудним молоком;
кава людям, у кого підвищена чутливість до вмісту кофеїну, що супроводжується алергією, погіршенням загального самопочуття;
кава людям, які страждають від підвищеного тиску;
кава тим, хто відчуває тривожність і зіштовхується з регулярним безсонням;
кава людям, які ведуть здоровий спосіб життя.

Купити каву без кофеїну в кав'ярню - це дати можливість кожному гостю знайти улюблений напій, а тому таке рішення вважається запорукою успішного ведення бізнесу та задоволених клієнтів.

Купити каву без кофеїну в Україні від виробника Royal Life

для заголовку

Вдалий вибір для кав'ярні - кава без кофеїну, купити оптом яку радить виробник Роял Лайф!

заголовок праворуч

Кава мелена без кофеїну опт чи зернова - чудовий вибір для поповнення асортименту кав'ярні. Пропонувати такий напій відвідувачам варто в таких цілях:

  1. Для розширення асортименту. Чим ширший вибір кавових напоїв - тим більше гостей буде у вашій кав'ярні.
  2. Для задоволення потреб тих клієнтів, які бажають знайти гідну альтернативу звичайній каві. Купити каву оптом без кофеїну слід у для того, щоб викликати ще більший інтерес у відвідувачів. Тим, хто жодного разу не куштував декаф, буде цікаво його спробувати та відчути різницю.
  3. Для збільшення числа клієнтів. Коли в меню кав'ярні включена кава від виробника без кофеїну, заклад себе зарекомендує якнайкраще, адже позиціонуватиме себе як місце, де можна скуштувати щось нове та незвичайне.

Безкофеїнова кава, купити оптом яку однозначно варто для розширення асортименту в кав'ярні, приносить користь і викликає інтерес. Завдяки такій продукції, гості пересвідчаться, що власник закладу турбується про індивідуальні потреби та побажання кожного.

Замовити безкофеїнову каву

Каву без кофеїну замовити для кав'ярні недорого від виробника Роял Лайф

Якісна безкофеїнова кава, купити оптом яку рекомендує інтернет-магазин Royal-life!

 

ROYAL LIFE - український виробник кави, який випускає не лише продукцію з вмістом кофеїну, а й декаф. Для його створення ми використовуємо інноваційні технології декофеїнізації, завдяки чому напій зберігає весь спектр смаків і аромоксамиту. Ви можете купити каву в зернах без кофеїну оптом на Роял Лайф з вигодою для себе, оскільки при замовленні середніми та великими партіями діють знижки.

Цікавить кава без кофеїну - купити оптом рекомендуємо у Роял Лайф, тому що ми:

кава ведемо співпрацю з відомими світовими кавовими плантаціями;
кава враховуємо всі тонкощі при обсмаженні зерен і декофеїнізації;
кава пропонуємо відбірні сорти, щоб ваші клієнти насолоджувались ідеально приготовленою кавою.

Радимо купити каву в зернах без кофеїну оптом на Роял Лайф тому, що така продукція матиме попит у вашій кав'ярні та привабить увагу гостей! Обирайте найкраще для своїх відвідувачів і тільки в такому разі вони повернуться у ваш заклад і рекомендуватимуть його своєму оточенню! Кава без кофеїну, яку купити у Києві і по всій Україні ви можете, - гідний вклад у розвиток вашого бізнесу!

Також цікаво: Яку смачну каву купити додому? Декілька порад від Royal-Life