Як би там не було, а Новий рік і всі новорічні свята - це як найкращий час, щоб згадати популярні новорічні традиції. Адже, що не заперечуй, а цей час просто не може пройти без:

 • чудового настрою;
 • найпрекрасніших подарунків;
 • моря позитиву;
 • мрій про майбутнє.

Якщо говорити саме про новорічні традиції, то варто відзначити, що останні сто років - час, коли з'явилося безліч таких традицій, пов'язаних саме з напоєм, який всі ми обожнюємо. Ви вже напевно здогадалися, що мова йде про каву. Саме про них ми сьогодні і згадаємо. Отже, починаймо.

"Кавові" новорічні традиції деяких країн світу

 1. Перша традиція - це звичайно ж "Ялинка з кави". Як відомо, ялинка прикрашена різноманітними іграшками - символ Нового року, а також традиційна прикраса будь-якого будинку, торгового центру, офісу і т.д. В Новий Рік цю прикрасу можна побачити не тільки на площі, в вдома у себе або сусідів, але і практично в будь-якому місці. У такій країні як Бразилія, наприклад, замість ялинки щороку в будинках люди встановлюють невеликого розміру дерева з кави. Робиться таке дерево дуже просто: необхідно взяти основу з картону, або з дерева. Потім потрібно обмотати її тканиною і дуже акуратно, щільно один до одного рядами приклеїти зерна кави, а потім вже готове дерево прикрасити намистинками. Основу такого дерева роблять у вигляді конуса, саме завдяки цьому вже готове деревце дуже схоже на ялинку.
 2. Друга традиція - безпечний дорожній рух і кава. Її суть в тому, що в:
  • Канаді,
  • США,
  • і деяких країнах Європи

  кав'ярні займаються пропагандою безпечного руху, особливо в нічний час доби. Так, наприклад, весь рік клієнтам цих кав'ярень, а особливо водіям-далекобійникам, співробітники дають спеціальні брошурки, в яких перераховані всі ознаки сонливості. Плюс до всього тут є рецепти напоїв з використанням кави, які допоможуть повернути бадьорість.
  Що варто виділити, так це те, що саме в новорічну ніч спеціально для всіх водіїв, які працюють в кав'ярнях передбачена абсолютно безкоштовна кава.

 3. Третя традиція - це безкоштовна кава в переддень Різдва. Є багато міст по всьому світу, де багато кав'ярень спеціалізуються також на доставці їжі додому. І якраз напередодні Різдва всім клієнтам, які не вживають алкоголь, тут пропонують напої, а також коктейлі на основі кави абсолютно безкоштовно.
 4. Четверта традиція - організація майстер-класів перед Новим роком. Так, наприклад, це можуть бути:
  • майстер-класи з готування різних видів кави;
  • організація чемпіонатів з готування кави, участь в яких беруть всі бажаючі;
  • плюс до всього під Різдво організовують суперфінал, в результаті переможцям вручають сертифікат, а також ліцензію баристи і каву найкращих сортів.
 5. П'ята традиція - це організація найрізноманітніших кавових турів. Багато туристичних компаній великих міст Європи і Сполучених Штатів Америки організовують і пропонують взяти участь в одноденних турах по найвідомішим і популярним кавовим місцям. В екскурсію, наприклад, входить:
  • історія про те, як в тому чи іншому місті з'явилася кава;
  • розповідають і навіть показують, де саме знаходяться перші кав'ярні;
  • організовують дегустації різних видів кави та напоїв з них, приготованих професійними баристами;
  • для всіх хто хоче взяти участь в майстер-класі з приготування декількох видів кави - їх влаштовують додатково;
  • учасникам такого новорічного туру-екскурсії вручаються новорічні кавові подарунки для друзів і близьких.
 6. Шоста традиція - це багатьма улюблене ворожіння на гущі кави. Як твердять фахівці, цей вид ворожіння - один з найсильніших, а також найточніший.

Колектив інтернет-магазину Royal Life хоче побажати вам напередодні 2021 Нового року тільки всього самого найкращого! Нехай ваш будинок наповниться чудовим настроєм і вірою в прекрасне світле майбутнє. Будемо раді бачити кожного з вас на онлайн-сторінках нашого магазину! Не відмовляйте собі в можливості насолодитися чашечкою або двома найпрекраснішого напою разом з Royal Life!