Вибір постачальника кави з бездоганною репутацією для кожного власника кав'ярні є непростим і відповідальним процесом. Від того, який товар подаватиметься відвідувачам та чи будуть вони ним задоволені, залежить популярність закладу. Звичайно, коли якість тонізуючого напою залишає бажати кращого, то навряд чи в таку кав'ярню клієнт повернеться, і, навпаки, коли йому все сподобалось як на смак, так і по асортименту, то він неодмінно відвідає її повторно та порекомендує оточенню.

кава оптом

 

Вас може зацікавитиЯк правильно чистити кавомашину: поради від Royal life

 

Кава оптом: як обрати надійного постачальника кави?

Постачальники кави в Україні є різні, проте щоб знайти справді хорошого, про співпрацю з яким ви не пошкодуєте, варто враховувати такі важливі моменти:

 

купити каву оптом

кава Якість продукції, яку постачальники кави пропонують. Важливо поцікавитися, звідки експортується товар. До прикладу, найпопулярнішими вважаються кавові плантації, розташовані в Мексиці, Уганді, Колумбії, Ефіопії та інших регіонах. Свіжі кавові зерна з цих країн характеризуються унікальними смаковими нотками та особливим аромоксамитом. 
кава Асортимент. Чим більший вибір кави пропонує постачальник - тим краще для замовника, адже таким чином йому вдасться ефективно розширити асортимент у кав'ярні. До прикладу, великий попит серед гостей мають кава арабіка та купажі, дещо рідше вони замовляють 100% робусту. Доволі оригінальною та популярною в закладах є кава зернова зі смаками, вона припаде до душі любителям чогось нестандартного та цікавого.
кава Властивість швидко реагувати на зміни у світі. До прикладу, якщо раніше кава робуста користувалась популярністю, то зараз їй на зміну прийшли ідеальні бленди, де цей сорт у поєднанні з солодкуватою арабікою створює унікальний тандем. Постачальники кави, які знають, що найчастіше обирають споживачі, - це запорука успіху вашої кав'ярні!
кава Наявність відповідної документації. Те, звідки привозиться та як обсмажується кава зернова чи мелена, мають підтверджувати сертифікати. Вони є своєрідною візитівкою постачальника, по якій ви можете оцінити його репутацію та досягнення.
кава Цінова політика. Купити каву оптом варто таку, щоб вона була доступною як власнику кав'ярні, так і кінцевому споживачу. Також варто поцікавитись, чи надає постачальник знижки та інші вигідні пропозиції при замовленні великими партіями.
кава Зворотній зв'язок. Коли обирається кава оптом для кав'ярень, навіть досвідченим кавоманам потрібна консультація. Звертайтесь у ті компанії, де працюють кваліфіковані менеджери, які дадуть відповіді на всі питання. 
кава Умови доставки. Коли купується кава оптом, слід попередньо поцікавитись, скільки в середньому займають терміни відправлення та поставки. Від цього залежить, чи вдасться вам пропонувати гостям всі тонізуючі напої з меню.

 

Обрати каву

 

Якщо ви досі думаєте та не знаєте, як знайти постачальника кави, зверніть увагу на вищеперелічені особливості. Керуючись ними, вам буде простіше знайти надійну компанію.

Шукаєте перевіреного постачальника - вам слід купити каву оптом у компанії Royal-life!

Одним із найвідоміших постачальників є українська компанія кави Роял лайф, яка була створена ще у 2012 році, а виробництвом продукції почала займатись у 2017. У нас представлений широкий асортимент товарів на будь-який смак. Ви можете замовити традиційні сорти арабіки та робусти з провідних світових плантацій або ж ідеально зіставлені бленди, де вони чудово поєднуються. Зацікавила оригінальна кава - купити в зернах ми радимо продукцію з безліччю смаків. У нас ви знайдете позиції з вишнею, горіхом, лікером, ромом, капучино, тірамісу та іншими вишуканими ароматами. Ми - український виробник кави Royal Life, який випускає продукцію як мелену, так і в зернах, що дозволить вам задовольнити потреби навіть вибагливих кавових гурманів. Для отримання більш детальної інформації переходьте на сайт royal-life.ua, де можна дізнатися як про умови співпраці з нами, так і про актуальний асортимент. 

Розвивайте бізнес мудро та правильно, обравши надійного та перевіреного постачальника Роял Лайф!