Мелена кава вважається одним із найпопулярніших напоїв, адже її можна готувати різними способами. Для заварювання такого продукту доволі часто використовується турка. Її форма, де горлечко вужче за діаметр дна, гарантує максимально насичений смак і аромоксамит приготовленого напою, а видовжена ручка дозволяє уникнути опіків і максимально зручно керувати посудом. Розгляньмо, як заварювати каву в турці правильно та які моменти варто враховувати під час її приготування.

купити каву для заварювання в турці

для заголовку

Як заварювати каву в турці правильно? Зберігайте корисні поради та лайфхаки!

заголовок праворуч

Кава натуральна мелена ідеально підходить для використання в турці, оскільки швидко заварюється та гарантує чітко виражений смак. Хоча і тут є певні нюанси. Кава мелена повинна бути максимально дрібного помелу, що візуально нагадує цукрову пудру. Щоб кавовий напій приносив насолоду, варто дотримуватись таких важливих правил:

 

  1. спершу потрібно підігріти турку на вогні та засипати каву (найкраще розраховувати у пропорціях: 1-2 чайних ложки на 100 мл води);
  2. після легкого прогрівання турки та кави слід налити холодну воду;
  3. коли є змога, турку можна тримати над вогнем, а якщо часу обмаль, то її достатньо залишити на маленькому вогні;
  4. не можна допускати, щоб напій закипів, його потрібно зняти з вогню відразу після того, як сформується світла піна;
  5. перелити уже приготовлений напій рекомендується у прогріте кип'ятком горнятко;
  6. варто почекати 2-3 хвилини для того, аби повністю завершився процес екстракції та осіла гуща.

купити мелену каву в ынтернет магазины Роял Лайф

купити мелену каву в інтернет-магазині Royal Life

Щоб напій вийшов бездоганним, потрібно, перш за все, купити каву мелену відмінної якості та приділити увагу властивостям води. Вона не має бути надто м'якою чи, навпаки, жорсткою. Найкраще для заварювання кави використовувати бутельовану воду. Однієї з поширених пмилок при заварюванні кави в турці є те, що посуд не відповідає об'єму порцій. Саме з цих причин потрібно придбати турку, після приготування в якій кава не википить на плиту. Доводити напій до кипіння не потрібно, адже при тривалому приготуванні втрачаються його смакові й ароматичні властивості.

для заголовку

Щоб оцінити всі переваги напою, варто купити каву мелену виробника Royal Life!

заголовок праворуч

Royal Life - український виробник натуральної кави, який пропонує придбати широкий асортимент продукції на будь-який смак. В каталозі представлена кава мелена арабіка та робуста, а коли хочеться насолоджуватися їх вдалим поєднанням, варто звернути увагу на купажі. Мелена кава, купити яку можна у нас, характеризується відмінною якістю, адже свіжі зерна привозяться на наше виробництво з провідних плантацій світу: Колумбії, Ефіопії, Бразилії, Мексики, Уганди і інших регіонів.

Замовити каву мелену із свіжообсмажених зерен на Роял- Лайф варто тому, що:
 
кава для обсмаження продукції ми застосовуємо перевірені технології, тому вона зберігає всі смакові й ароматичні властивості;
кава ми маємо в наявності як моносорти, так і вишукані бленди;
кава у нас можна купити каву мелену дешево у роздріб і гуртом.

Кава мелена оптом - це чудова пропозиція для істинних кавоманів, які не уявляють продуктивного дня без філіжанки смачного та запашного напою, що так бадьорить. Окрім цього, придбати каву оптом можна для успішного ведення бізнесу, у нас діють постійні знижки при замовленні середніми чи крупними партіями. Зацікавила кава мелена - купити її варто у Royal Life, а щоб оцінити весь спектр смаків напою, врахуйте наші рекомендації, як правильно заварювати її в турці!