Кава вже давно стала чи не найпопулярнішим напоєм у різних країнах світу. Її часто замовляють в кафе, кав'ярнях і ресторанах, щоб поспілкуватися з близькими людьми чи діловими партнерами, без неї вкрай рідко обходиться продуктивний робочий день. У істинних кавоманів ранок починається саме з цього тонізуючого напою, адже вони від нього отримують як прилив енергії, так і естетичне задоволення. Щоб кава завжди виходила смачною та з насиченим аромоксамитом, її рекомендується готувати у спеціальному обладнанні, саме тому варто детально дізнатися, як обрати кавоварку. Тут слід враховувати безліч нюансів, починаючи від фінансових можливостей і сфери експлуатації пристроїв і завершуючи числом людей, які будуть ними користуватися.

 

Яке обладнання обрати - ріжкові, капсульні, автоматичні чи професійні кавомашини?

Зараз виробники пропонують безліч моделей кавових апаратів, вони відрізняються функціями, принципами роботи, розмірами, потужністю та, звичайно, вартістю. До найбільш затребуваного обладнання, на сьогоднішній день, відносяться:

кавоварка купити роял лайф

каваРіжкові кавомашини. Це ручна кавоварка, у якій доступна ціна гармонійно поєднується з відмінною якістю приготовленого напою. Щоб його отримати, нагріта до необхідної температури вода під впливом високого тиску подається у холдер, де розміщується пресована мелена кава. Відібравши з порошку максимум аромоксамиту і пройшовши крізь фільтр, продукт потрапляє у кружку, розміщену під трубкою. Особливістю ріжкових кавоварок є те, що налаштування міцності напою не передбачається. Вона залежить тільки від щільності трамбування продукту в ріжку та фракції помелу. Якщо щільність висока, то напій вийде досить гірким і міцним, а якщо низька - не ароматним і рідким. На смакові властивості впливає і матеріал ріжку. У моделях, де він металевий, кава виходить густою із щільною пінкою, пластиковий - рідкуватою та зі світлою піною. Варто знати, що ріжкові моделі щоразу потрібно очищати від залишків кавового порошку і промивати холдер у воді, тому що застояні частки можуть зіпсувати смак.
каваКапсульні. У такому обладнанні кавовий пресований порошок упаковується у пластикові контейнери, зверху запаяні фольгою. Капсульна кавоварка оснащується двома фільтрами, які проколюються голчастим механізмом кавоварки. Спочатку під потужним повітряним струменем порошок перемішується, а потім через фільтруючі компоненти в капсулу надходить нагріта вода. Після проходження екстракції насичена кавова суміш проходить через вихідний фільтр і в ємність виливається готовий напій. Якщо ви не знаєте, яку кавомашину купити для дому недорого, то капсульна стане ідеальним варіантом.
купити кавомашину royal life
каваАвтоматичні. У таких моделей кожен етап приготування напою автоматизований і не потребує втручання оператора. Єдине - йому варто обрати міцність напою та необхідний об'єм. Кавоварка автоматична оснащується кавомолкою, що дає змогу використовувати сировину в зернах, а також бойлер-нагрівачем для води. В обладнанні преміум-сегменту присутні термоконтейнери для молока і є функція виставлення температури заварювання. Що стосується подальшого обслуговування, то у багатьох моделях передбачені програми промивання та очищення компонентів гідросистем. Для видалення накипу застосовуються спеціалізовані засоби, а пом'якшення води досягається за рахунок фільтрів. Після включення кавомашина автоматична відміряє необхідну кількість зерен, змелює їх і утрамбовує, а потім наливає в ємність вже готовий напій. Таке обладнання стане актуальним у великих сім'ях, де всі люблять каву, а також у барах, ресторанах, готелях, офісних приміщеннях.
каваПрофесійні. Купити кавомашину такого типу варто для вдалого ведення бізнесу, а також у тому випадку, коли вона необхідна для регулярної експлуатації, для прикладу, офісними працівниками. Професійні кавомашини від побутових відрізняються помелом кави, можливостями парового крану, об’ємом бойлерів. Це обладнання подрібнює зерна до максимально маленьких розмірів, завдяки чому смак продукту стає ще більш насиченим, а його витрати - в рази меншими. Щоб оптимально промивати найменші фракції зерен, потрібно прослідкувати за тим, щоб кавовий апарат був оснащений найпотужнішими помпами металічного типу. Такі елементи спроможні надати всій системі необхідний тиск. Функції парового крану направлені на отримання запашної молочної пінки, яку так люблять більшість відвідувачів закладів громадського харчування. В побутових кавомашинах даний процес займає досить багато часу, а у професійних виконується миттєво. Для підігріву води застосовується спеціальний бойлер об'ємом мінімум 3 літри, куди вона поступає відразу. Купити професійну кавомашину варто тому, що вона суттєво економить час і покращує смакові властивості напою.

Якщо вас цікавить кавоварка, купити її варто з урахуванням цілей подальшої експлуатації, тому обирайте, яка модель вам найближча по всім критеріям, починаючи від цінової політики і завершуючи функціоналом. І здійснити таке замовлення пропонує інтернет-магазин Роял Лайф, де в наявності є безліч моделей для різних сфер діяльності. Компанія реалізує як повністю нове, так і вживане обладнання. На те і інше надається гарантія, тому ви можете бути впевненими у його відмінній якості.

купити професійну кавомашину роял лайф

Купити кавомашину чи взяти в оренду в компанії Роял Лайф - вирішуйте самі!

Компанія Royal-life пропонує вашій увазі не лише продаж, тут можлива і оренда кавових апаратів для жителів Києва. Ця послуга дає змогу обрати сучасне обладнання без суттєвих фінансових витрат, крім того, ви його при бажанні можете замінити на інше, коли виникає потреба. Оренда кавомашин користується попитом ще й тому, що магазин royal-life.ua виконує їх безкоштовне професійне обслуговування, а також проводить ремонт в разі виходу з ладу. Майстри приїжджають вчасно та якнайшвидше усувають проблему. В каталозі представлений широкий асортимент автоматичних, напівавтоматичних і професійних моделей, які ви можете придбати або ж взяти у тимчасове користування.